M W

Merlin İle Nasıl Karşılaştınız? - Sayfa 2 Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Merlin İle Nasıl Karşılaştınız? - Sayfa 2 Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+17
arabadaki_kalorifer
elif-arthur
|#|ArthurPendragon|#|
-Morgana
`Nerissa. }
deniz
sonhayal
spn_hunter
qntkc
●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
Thehost
bradleyozgez
Bellalice
MerlinWorld
Asgard
linkinpark_sirena
JuniorMerlin
21 posters

Merlin İle Nasıl Karşılaştınız?

arabadaki_kalorifer
    arabadaki_kalorifer
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Allah cezanı verecek Morgana!
    Kadın Mesaj Sayısı7
    Büyü Gücü7
    Güç0
    Yaş28

Merlin İle Nasıl Karşılaştınız? - Sayfa 2 Empty Geri: Merlin İle Nasıl Karşılaştınız?

Mesaj tarafından arabadaki_kalorifer C.tesi Eyl. 18, 2010 12:00 am

Yok arkadaş ben de çıkıyorum zaten,sen de gece gece kafayımı buldun naptın zep!Hadi bana Merlin'li geceler...Bu arada unut Selanayı miden kalkmasın gece vakti benim yüzümden Very Happy (Ve mesajımı neden kaldırıyorum doğru düzgün anlat şunu, bulacam seni,benimki de laptop ama bal gibi eşşek kadar görüyorum harfleri ayıptır söylemesi.. Very Happy )
    Zep__
    Zep__
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Mordini gözleri süper dimi?
    Kadın Mesaj Sayısı15
    Büyü Gücü17
    Güç0
    Yaş28

Merlin İle Nasıl Karşılaştınız? - Sayfa 2 Empty Geri: Merlin İle Nasıl Karşılaştınız?

Mesaj tarafından Zep__ C.tesi Eyl. 18, 2010 12:06 am

arabadaki_kalorifer demiş ki:Yok arkadaş ben de çıkıyorum zaten,sen de gece gece kafayımı buldun naptın zep!Hadi bana Merlin'li geceler...Bu arada unut Selanayı miden kalkmasın gece vakti benim yüzümden Very Happy (Ve mesajımı neden kaldırıyorum doğru düzgün anlat şunu, bulacam seni,benimki de laptop ama bal gibi eşşek kadar görüyorum harfleri ayıptır söylemesi.. Very Happy )

Benimkisi notebook Razz Küçücük neysee xD evet insan bu saatte sapıtıyor xD Hadi merlinli geceler xD
    ♥KatieMG♥
    ♥KatieMG♥
    Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi
    Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi

Haftasonunu beklemek zor....
    Kadın Mesaj Sayısı1154
    Büyü Gücü1199
    Güç8
    Yaş32

Mesaj tarafından ♥KatieMG♥ Paz Eyl. 19, 2010 1:16 am

benimki gayet sıradan tv de babam izliyordu bende birkaç bölümü izledim sonrasını söylemeye bile gerek yok Very Happy
    RoBradley
    RoBradley
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}
     Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Salı Eyl. 21, 2010 8:41 pm

ben geçen sene kurana gidiyordum ve o sıralarda cnbce de merlini gördüm beni bi gülmek tuttu bizim kuranda yaşını unuttum ama 18 falandı kız vardı yada 21 öyle bişe =) adı merlindi ama biz yazılışı gibi merlin diyorduk xD ne bileyim komik geldi fragmanın izledim ama ne bileyim dalmış gibi

sonra (babam savaş dizi-filmlerine meraklıdır ama the pasifici izlemiyor =) ) bir gün izliyordu benim de canım sıkıldı bir izledim pir izledim I love you zaten 1. sezonun 4. bölümü falandı sonra tekrar verdiler günde 3 kere veriyordu 3ünü de izliyordum evdekiler delirmiş durumda şuan merline aşık diyor kardeşim Razz
    nuterlinesq
    nuterlinesq
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Nutella'lı kurabiye *-*
    Kadın Mesaj Sayısı247
    Büyü Gücü249
    Güç0
    Yaş32

Mesaj tarafından nuterlinesq Salı Eyl. 21, 2010 9:18 pm

cnbc-e'de rast gele gezerken karşılaşmıştım. Merlin'in reklamı görünce, ilktne gözlerimi diktim bu ne abi ya diyerek bakınmaya başladım. Merlin olunca direk atıldım, büyüclükle ilgili ıvır zıvırları severim çünkü u.u Aslında biraz tuhafıma gitmişti ilk başta Merlin'in yaşlı ulu bir büyülü bir büyücü olarak bekliyordum. Böyle sakalları Rapunzelin saçları gibi up uzun ve beyaz tontiş bir amca falan işte *-* Sonra bir baktım bu genç çocuk ben Merlin deyince ohaa Merlin bumu var demiştim. Hatta msnde bir arkadaşımla da konuşurken de aramızda öyle bir diyalog geçmişti. Dizinin geçmişe dönük olduğunu falan da düşünmüştük. Sonra diziyi takip ederken bağlandığımı fark ettim, aynı şekilde arakdaşımda. Her pazar hatta Merlin'i izliyorduk, reklam arasına girince de direkmen bölüm hakkında yorum yapıyorduk. şlkasd Güzeldi ya *-*

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Eyl. 30, 2024 5:05 am