M W

Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+15
angel_45
damaak
qntkc
haggar
NimezeL
Gabriel
hande93
DeaDPuNisheR
Magical_Legend
legend_merlin
TeRa
vilada
miray
Violet
MerlinWorld
19 posters

Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz)

MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) Empty Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz)

Mesaj tarafından MerlinWorld Çarş. Haz. 30, 2010 3:31 pm

Bence Gwen'la Arthur mercimeği fırına verirler. Lancelot'ta gelir o mercimekten biraz tadar sonra gider. ilerde birde Merlin Morgana derbisi izleyebiliriz. Mordred yine milletin işine burnunu sokar. Merlin'de onu biraz pataklar ve yer cücesi "Yine gelicem Emrys rahat ol sen daha 2-3 sezon burdayım" der yine kayıplara karışır. Olaylar bunlardan ibaret değil tabiki hikayemize Mitolojik ve Hayali canavarlarda Renk katAcaktır. Benim Merak ettiğim asıl konu ise Camelot'un başına bir şey geldiğinde merlin kimden yardım alacak. Ejderha ile bir randevu olabilir. Benim düşüncelerim böyle.

AKLIMA BAŞKA KONULAR TAKILIRSA YAZARIM Very Happy
    Şimdi Söz sizde sizin fikirleriniz ve Düşüncelerin Ne bakalım ?

"YORUM YAZMAYANIN KLAVYESİ KİLİTLESİN" :=)
    Violet
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Erkek Mesaj Sayısı59
    Büyü Gücü94
    Güç2
    Yaş32

Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) Empty Geri: Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz)

Mesaj tarafından Violet Cuma Tem. 02, 2010 3:58 am

bence uther ölsün başkada bişey istemem valla Very Happy
    miray
    miray
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı471
    Büyü Gücü491
    Güç12
    Yaş31

Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) Empty Geri: Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz)

Mesaj tarafından miray Ptsi Tem. 05, 2010 11:42 am

daha ölmesin uther ölürse arthur kral olcak ee dizi biter o zaman gerçi bitmeyede bilir nese bencede gwenle arthur aşkı ilerlicek morgana bişeyler karıştırabilir yine büyücülerle birlikte olup tabi merrlin bunlara izin vermez her zaman ki gibi kurtarır camelot'u Smile
    vilada
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Kadın Mesaj Sayısı65
    Büyü Gücü268
    Güç154
    Yaş35

Mesaj tarafından vilada Ptsi Tem. 05, 2010 1:06 pm

evet , Şöyle etkili bişeler olsa fena olmaz
    TeRa
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı49
    Büyü Gücü77
    Güç4
    Yaş36

Mesaj tarafından TeRa Ptsi Tem. 05, 2010 8:28 pm

miray demiş ki:daha ölmesin uther ölürse arthur kral olcak ee dizi biter o zaman gerçi bitmeyede bilir nese bencede gwenle arthur aşkı ilerlicek morgana bişeyler karıştırabilir yine büyücülerle birlikte olup tabi merrlin bunlara izin vermez her zaman ki gibi kurtarır camelot'u Smile

haklısın dostum senle fikirlerimiz aynı Smile
    miray
    miray
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı471
    Büyü Gücü491
    Güç12
    Yaş31

Mesaj tarafından miray Salı Tem. 06, 2010 4:31 pm

evet aynı olmasına sevindim yani mantıklı olan da bu ama Very Happy
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Salı Tem. 06, 2010 7:09 pm

Size katılıyorum. Ejderha neler yapcak acaba ? Cadı MorgaNa
    Morgause büyük ihtimalle Morganayıda kendine benzetti. Mordred'de kesin onlarladır :S
    miray
    miray
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı471
    Büyü Gücü491
    Güç12
    Yaş31

Mesaj tarafından miray Salı Tem. 06, 2010 7:40 pm

aa ejdarha vardı bi de merline yardım edebilir bence. morgana kötü olcak gibime geliyor
    legend_merlin
    legend_merlin
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Erkek Mesaj Sayısı126
    Büyü Gücü138
    Güç12
    Yaş26

Mesaj tarafından legend_merlin Çarş. Tem. 07, 2010 6:53 pm

bence ejderha ölebilir,ee yaşlandı artık Very Happy
    miray
    miray
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı471
    Büyü Gücü491
    Güç12
    Yaş31

Mesaj tarafından miray Çarş. Tem. 07, 2010 7:18 pm

yok ya ölmez o merlin tek ejderha terbiyecisi o kaldı çünkü ejderhayla bbirlikte iyi işler yapçak onlar bence Smile
    legend_merlin
    legend_merlin
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Erkek Mesaj Sayısı126
    Büyü Gücü138
    Güç12
    Yaş26

Mesaj tarafından legend_merlin Çarş. Tem. 07, 2010 9:25 pm

miray demiş ki:yok ya ölmez o merlin tek ejderha terbiyecisi o kaldı çünkü ejderhayla bbirlikte iyi işler yapçak onlar bence Smile

bu arada bu ejderhalar kaç yıl yaşıyoor ??? Very Happy
    Magical_Legend
    Magical_Legend
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

...
    Kadın Mesaj Sayısı83
    Büyü Gücü94
    Güç4
    Yaş27

Mesaj tarafından Magical_Legend C.tesi Tem. 10, 2010 10:49 pm

Ben en çok Morgana ne alemlerde birde Arthur ile Gwen'e Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) 974276 neler olucak merak ediyorum.Sizce ne olucaktır?
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Paz Tem. 11, 2010 1:27 am

Magical_Legend demiş ki:Ben en çok Morgana ne alemlerde birde Arthur ile Gwen'e Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) 974276 neler olucak merak ediyorum.Sizce ne olucaktır?

Bence Gwen'la Arthur mercimeği fırına verirler. Lancelot'ta gelir o mercimekten biraz tadar sonra gider. ilerde birde Merlin Morgana derbisi izleyebiliriz. Mordred yine milletin işine burnunu sokar. Merlin'de onu biraz pataklar ve yer cücesi "Yine gelicem Emrys rahat ol sen daha 2-3 sezon burdayım" der yine kayıplara karışır. Olaylar bunlardan ibaret değil tabiki hikayemize Mitolojik ve Hayali canavarlarda Renk katAcaktır. Benim Merak ettiğim asıl konu ise Camelot'un başına bir şey geldiğinde merlin kimden yardım alacak. Ejderha ile bir randevu olabilir. Benim düşüncelerim böyle.
    DeaDPuNisheR
    DeaDPuNisheR
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Erkek Mesaj Sayısı10
    Büyü Gücü11
    Güç1
    Yaş34

Mesaj tarafından DeaDPuNisheR Paz Tem. 11, 2010 2:03 am

bence merlin bu sezonde morgause morgana ve mordred üçlüsünü karşı savaşır ve sezon finalinde uther ölür. Bu sezon ejderha olmaz bence (2 sezondur var biraz dinlensin)
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Paz Tem. 11, 2010 2:22 am

DeaDPuNisheR demiş ki:bence merlin bu sezonde morgause morgana ve mordred üçlüsünü karşı savaşır ve sezon finalinde uther ölür. Bu sezon ejderha olmaz bence (2 sezondur var biraz dinlensin)

değerli , DeaDPuNisheR kardeşim Merlinin bigilere ihtiyaç duyabilir bence ama Ejderha dinlensin tabi. ama saçma bunalımlar içine girior. uther'dan intikam almak için camelot'u yakıyor. git uther i öldürde sende kurtul bizde kurtulalım Smile
    miray
    miray
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı471
    Büyü Gücü491
    Güç12
    Yaş31

Mesaj tarafından miray Paz Tem. 11, 2010 10:18 am

ejderha kaç yıl yaşıyor bilmiyorum ama Merlin'in ona ihtiyacı var, Morgana Merlin şavaşı görebiliriz gibi geliyor. ya da Morgana Arthur u seviyor ya biraz Merlinle ikisi Arthur'a yardımda edebilir bilmiyorum ya eylülde görcez bakalım neler olcak Smile
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Paz Tem. 11, 2010 2:32 pm

miray demiş ki:ejderha kaç yıl yaşıyor bilmiyorum ama Merlin'in ona ihtiyacı var, Morgana Merlin şavaşı görebiliriz gibi geliyor. ya da Morgana Arthur u seviyor ya biraz Merlinle ikisi Arthur'a yardımda edebilir bilmiyorum ya eylülde görcez bakalım neler olcak Smile

Morgana Arthuru seviyorda bu Morgause her şeyi yaptırabilir.
    Bide Morgana fena şeyler yapmasa bari. çünkü Merlin gözünün yaşına bakmaz bu sefer. bide sanki Morgana ile Merlin yakınlaştı gibi. yeni bir aşk mı doğuyor acaba ? Smile
    Magical_Legend
    Magical_Legend
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

...
    Kadın Mesaj Sayısı83
    Büyü Gücü94
    Güç4
    Yaş27

Mesaj tarafından Magical_Legend Paz Tem. 11, 2010 2:36 pm

Merlin ile Morgana(Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) 189772) olabilir!
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Paz Tem. 11, 2010 2:38 pm

Magical_Legend demiş ki:Merlin ile Morgana(Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) 189772) olabilir!

şiddetle istiyorum
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Paz Tem. 11, 2010 2:38 pm

MerlinWorld demiş ki:
    Magical_Legend demiş ki:Merlin ile Morgana(Sezon 3'te Camelotta Neler Değişebilir sizce? ( Sezon 3 ile ilgili Düşünceleriniz) 189772) olabilir!

şiddetle destekliyorum
    Violet
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Erkek Mesaj Sayısı59
    Büyü Gücü94
    Güç2
    Yaş32

Mesaj tarafından Violet Paz Tem. 11, 2010 3:58 pm

evet size katılıyorum. ama benim merak ettiğim konu Uther ölürse nasıl ölecek :S Arthur öldürmesin ?
    miray
    miray
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı471
    Büyü Gücü491
    Güç12
    Yaş31

Mesaj tarafından miray Ptsi Tem. 12, 2010 5:04 pm

aa evet morganayla merlin aşkı olabilir cidden Very Happy
    legend_merlin
    legend_merlin
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Erkek Mesaj Sayısı126
    Büyü Gücü138
    Güç12
    Yaş26

Mesaj tarafından legend_merlin Ptsi Tem. 12, 2010 8:11 pm

Violet demiş ki:evet size katılıyorum. ama benim merak ettiğim konu Uther ölürse nasıl ölecek :S Arthur öldürmesin ?
    ewt ama arthur öldürürse tepki alır
    hande93
    hande93
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Kadın Mesaj Sayısı13
    Büyü Gücü14
    Güç0
    Yaş30

Mesaj tarafından hande93 Salı Tem. 13, 2010 12:41 am

morgana kötü tarafa geçecek gbi Rolling Eyes we eğer öyle olursa mordredla brlikte merlini bayaa bi uğraştırırlar Rolling Eyes
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Salı Tem. 13, 2010 2:37 pm

ne yaziik aynen öyle olur

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 9:52 am