M W

Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+3
qntkc
Miss.İlyasova
bradleyozgez
7 posters

Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast

bradleyozgez
    bradleyozgez
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı23
    Büyü Gücü27
    Güç0
    Yaş32

Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast Empty Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast

Mesaj tarafından bradleyozgez Perş. Tem. 22, 2010 11:54 pm

Her ne kadar kitaptaki bazı olaylar saçma ve akla mantığa sığmayan olarak görülse de gerçekten çok akıcı bir kitap serisi.7 kitaptan oluşmakta.Alacakaranlıktan iyi bir vampir hikayesi diye düşünüyorum.
    Miss.İlyasova
    Miss.İlyasova
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Pretendingggg
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4076
    Güç3
    Yaş28

Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast Empty Geri: Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast

Mesaj tarafından Miss.İlyasova Cuma Tem. 23, 2010 10:39 pm

Seriyi okumadim ama 7 kitaptan olusan bir seriyse eger sikicidir bence~
    Alacakaranlik benim icin harika bir vampir serisi hatta en iyisi =))
    qntkc
    qntkc
    Saygınlığı ve Efendiliği olan Kraliyet Üyesi

mutsuzum :(
    Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast Empty Geri: Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast

Mesaj tarafından qntkc Salı Tem. 27, 2010 1:26 pm

en çok sevdiğim serilerden biri alacakaranlık Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 974276
    bradleyozgez
    bradleyozgez
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı23
    Büyü Gücü27
    Güç0
    Yaş32

Mesaj tarafından bradleyozgez Salı Tem. 27, 2010 8:46 pm

Aslında bir başlasanız olayın akışına kapılırsınız,2011 de filmi çıkacak o zaman o zaman büyük ihtimal beğenirsiniz diye düşünüyorum Smile Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 974276
    qntkc
    qntkc

Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc Cuma Tem. 30, 2010 2:31 pm

bradleyozgez demiş ki:Aslında bir başlasanız olayın akışına kapılırsınız,2011 de filmi çıkacak o zaman o zaman büyük ihtimal beğenirsiniz diye düşünüyorum Smile Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 974276

bence de Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 974276
    Miss.İlyasova
    Miss.İlyasova

Pretendingggg
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4076
    Güç3
    Yaş28

Mesaj tarafından Miss.İlyasova Paz Ağus. 01, 2010 7:43 pm

bradleyozgez demiş ki:Aslında bir başlasanız olayın akışına kapılırsınız,2011 de filmi çıkacak o zaman o zaman büyük ihtimal beğenirsiniz diye düşünüyorum Smile Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 974276
    Evet..
    Cevremdekiler okuyor bu seriyi yakinda bende dayanamayip baslarim xD
    angel_45
    angel_45
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

ingilizcenin gözü çıksın :D
    Kadın Mesaj Sayısı463
    Büyü Gücü479
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından angel_45 Salı Ağus. 03, 2010 10:00 pm

sana katılıyorum. ben son kitabı okuyamadım. Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 916830 bu arada filmi çıktı çıkacak diyorlardı.yani belli değildi. inşallah oyuncu kadrosu güzel olur.
    alacakaranlıktan farklı bir kitap. çünkü bu dünyanın içine insanların vampirleri bildiği başka bir dünya koyuyorlar. kurallar. fantastik öğeler. etkileyici tavsiye ederim.
    bradleyozgez
    bradleyozgez
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı23
    Büyü Gücü27
    Güç0
    Yaş32

Mesaj tarafından bradleyozgez Çarş. Ağus. 04, 2010 8:44 pm

angel_45 demiş ki:
    bradleyozgez demiş ki:Aslında bir başlasanız olayın akışına kapılırsınız,2011 de filmi çıkacak o zaman o zaman büyük ihtimal beğenirsiniz diye düşünüyorum Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 161633 Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 974276

sana katılıyorum. ben son kitabı okuyamadım. Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 916830 bu arada filmi çıktı çıkacak diyorlardı.yani belli değildi. inşallah oyuncu kadrosu güzel olur.
    alacakaranlıktan farklı bir kitap. çünkü bu dünyanın içine insanların vampirleri bildiği başka bir dünya koyuyorlar. kurallar. fantastik öğeler. etkileyici tavsiye ederim.
    duyduğuma göre ocak 2011 gösterime gircekmiş film, bir de kadroda chace crawford oynuyormuş(gossip girl deki nate archibald ) Smile
    angel_45
    angel_45
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı463
    Büyü Gücü479
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından angel_45 Perş. Ağus. 05, 2010 1:30 pm

bradleyozgez demiş ki:
    angel_45 demiş ki:
    bradleyozgez demiş ki:Aslında bir başlasanız olayın akışına kapılırsınız,2011 de filmi çıkacak o zaman o zaman büyük ihtimal beğenirsiniz diye düşünüyorum Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 161633 Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 974276

duyduğuma göre ocak 2011 gösterime gircekmiş film, bir de kadroda chace crawford oynuyormuş(gossip girl deki nate archibald ) Smile

o çocuk çok tatlı. gözlerinin rengi çok güzel. hangi rolde oynacakmış. bir bilgin var mı. Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast Icon_question
    bradleyozgez
    bradleyozgez
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı23
    Büyü Gücü27
    Güç0
    Yaş32

Mesaj tarafından bradleyozgez Çarş. Ağus. 11, 2010 3:23 pm

angel_45 demiş ki:
    bradleyozgez demiş ki:
    angel_45 demiş ki:

duyduğuma göre ocak 2011 gösterime gircekmiş film, bir de kadroda chace crawford oynuyormuş(gossip girl deki nate archibald ) Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 161633

o çocuk çok tatlı. gözlerinin rengi çok güzel. hangi rolde oynacakmış. bir bilgin var mı. Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast Icon_question
    Heath Luck rolünde oynayacakmış,Zoey'i oynayacak kişi ise Ashley Greene =)
    angel_45
    angel_45
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı463
    Büyü Gücü479
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından angel_45 Çarş. Ağus. 11, 2010 3:32 pm

bradleyozgez demiş ki:
    angel_45 demiş ki:
    bradleyozgez demiş ki:
    angel_45 demiş ki:

duyduğuma göre ocak 2011 gösterime gircekmiş film, bir de kadroda chace crawford oynuyormuş(gossip girl deki nate archibald ) Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 161633

Heath Luck rolünde oynayacakmış,Zoey'i oynayacak kişi ise Ashley Greene =)

hıım ona uyan bir rol ama ashley greene bence gitmez o role. başrol imajı yok o kızda bence Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 916830 Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 76693
    bradleyozgez
    bradleyozgez
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı23
    Büyü Gücü27
    Güç0
    Yaş32

Mesaj tarafından bradleyozgez Perş. Ağus. 12, 2010 12:15 am

Haklısın bencede ama Twilight ile ünlendiği için vampir filmlerinin gözdesi oldu Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 916830
    angel_45
    angel_45
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı463
    Büyü Gücü479
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından angel_45 Perş. Ağus. 12, 2010 1:46 pm

bir ara megan fox aynayacaktı diyolar zoey rolünü bence giderdi ne kadar o kadını pek sevmesemde. Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 916830
    bradleyozgez
    bradleyozgez
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı23
    Büyü Gücü27
    Güç0
    Yaş32

Mesaj tarafından bradleyozgez Cuma Ağus. 13, 2010 1:18 am

Ashley Greene den iyidir bencede Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 161633
    qntkc
    qntkc

Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc Cuma Ağus. 13, 2010 8:49 am

bence dee...
    angel_45
    angel_45
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı463
    Büyü Gücü479
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından angel_45 Cuma Ağus. 13, 2010 10:46 am

iyi ama bence bu rolü kaldıramaz gibi geliyor yani oyunculuk olarak değil başrol kaldırma bakımından. ama orada steve rae rolü olabilir ama iyi gider o role. tabi bunlar benim şahsi düşüncelerim. Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 76693
    qntkc
    qntkc

Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc C.tesi Ağus. 14, 2010 4:16 pm

olabilir..
    emine
    emine
    Büyücü {Süper Moderatör}
    Büyücü {Süper Moderatör}

..
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4044
    Güç7
    Yaş30

Mesaj tarafından emine Perş. Eyl. 02, 2010 10:03 pm

süper kitap ve yedi kitap olmasına rağmen her biri çok akıcı. yedi az bile geliyo xD
    bi de o dediğiniz oyuncular oynamicak dedikodu onlar. imdb daha açıklamadı kimlerin oynicağını ama bazı adaylar var ashley green falan değil ama.
    angel_45
    angel_45
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı463
    Büyü Gücü479
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından angel_45 Perş. Eyl. 02, 2010 10:12 pm

emine demiş ki:süper kitap ve yedi kitap olmasına rağmen her biri çok akıcı. yedi az bile geliyo xD
    bi de o dediğiniz oyuncular oynamicak dedikodu onlar. imdb daha açıklamadı kimlerin oynicağını ama bazı adaylar var ashley green falan değil ama.

sonucunda eğer oynayabilecek yani uyan kişileri bulurlarsa o kişilerin hayatı değişir bence. çünkü bu filmler çok tutalacak orası kesin
    emine
    emine
    Büyücü {Süper Moderatör}
    Büyücü {Süper Moderatör}

..
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4044
    Güç7
    Yaş30

Mesaj tarafından emine Cuma Eyl. 03, 2010 1:10 am

evet bence de kesnlikle tutcak. alacakaranlık da özellikle filmden sonra baya ünlü olmuştu gece evi serisi de öyle olabilir. ben oynaması düşünülen kişileri görmüşütm ya o siteyi yeniden bulursam link atarım
    angel_45
    angel_45
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı463
    Büyü Gücü479
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından angel_45 Cuma Eyl. 03, 2010 4:36 pm

emine demiş ki:evet bence de kesnlikle tutcak. alacakaranlık da özellikle filmden sonra baya ünlü olmuştu gece evi serisi de öyle olabilir. ben oynaması düşünülen kişileri görmüşütm ya o siteyi yeniden bulursam link atarım

evet görünce atarsan iyi olur. hayra geçersin Gece Evi Serisi - Kristin Cast & P.C. Cast 161633
    |#|ArthurPendragon|#|
    |#|ArthurPendragon|#|

I Need Your Love To Hold Me Up
    Erkek Mesaj Sayısı5464
    Büyü Gücü5601
    Güç8
    Yaş30

Mesaj tarafından |#|ArthurPendragon|#| Ptsi Eyl. 13, 2010 6:11 pm

Alacakaranlık Kadar Olmasada Bu Seride Çok Güzel.Çıkan Tüm Kitaplarını Okudum Yeni Kitabı Bekliyorum.

Filmde Zoey'i Megan Fox Oynayacakmış.Bir Yerde Öyle Görmüştüm.
    emine
    emine
    Büyücü {Süper Moderatör}
    Büyücü {Süper Moderatör}

..
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4044
    Güç7
    Yaş30

Mesaj tarafından emine Ptsi Eyl. 13, 2010 6:13 pm

yok bi açıklama okudum o dedikoduymuş.
    o oynasa manyak olurdu tabi Very Happy
    |#|ArthurPendragon|#|
    |#|ArthurPendragon|#|

I Need Your Love To Hold Me Up
    Erkek Mesaj Sayısı5464
    Büyü Gücü5601
    Güç8
    Yaş30

Mesaj tarafından |#|ArthurPendragon|#| Ptsi Eyl. 13, 2010 6:37 pm

emine demiş ki:yok bi açıklama okudum o dedikoduymuş.
    o oynasa manyak olurdu tabi Very Happy

Aslında Heath veya Stark'tan Birini Bradley Oynasa Olur.Yanlış Hatırlamıyorsam Heath Sarışındı.
    emine
    emine
    Büyücü {Süper Moderatör}
    Büyücü {Süper Moderatör}

..
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4044
    Güç7
    Yaş30

Mesaj tarafından emine Ptsi Eyl. 13, 2010 6:47 pm

evet ama sonra ölcek heath, bradleyin ölmesinin izleyemeyiz o olmasın .p

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 9:10 am