M W

Canlı Yayın Küfürleri [+18] Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Canlı Yayın Küfürleri [+18] Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

2 posters

Canlı Yayın Küfürleri [+18]

Thehost
    Thehost
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı303
    Büyü Gücü415
    Güç2
    Yaş28

Canlı Yayın Küfürleri [+18] Empty Canlı Yayın Küfürleri [+18]

Mesaj tarafından Thehost C.tesi Ağus. 14, 2010 4:04 pm

Canlı Yayın Küfürleri [+18] D0a900ae55_b
    [attachment=0:363qy7f2]YASAL UYARI.png[/attachment:363qy7f2]

Canlı Yayın Küfürleri :

*CNN Turk un ilk yayina basladigi zamanlar studyoda haber sunan zatin yayinin bittigini ama sesin kesilmedigini bos gecip rejiyle olan muhabbeti:

- ankaraya mi baglaniyoruz simdi?

- ...tir et ankarayi!? Banu'yu bulun bana

------------------------------------------------------------ ------------------

*Mehmet Ali Erbil'in Çarkifelek adli programda arabayi istiyorum diyen kadina arabayi kimin için istiyorsunuz diye sormasi, kadinin oglum için istiyorum deyince yaka mikrofonu açik olan Mali'nin "oglunun ..... koyayim" demesi... Tabii ardindan tv lerde kanal kanal gezip özürler dilemis bayagi bir kivirmaya falan çalismis ama epey bir tazminati da aslanlar gibi ödemistir.

------------------------------------------------------------ ----------------

*Show TV de yayinlanan cocuklararasi bir bilgi yarismasinda cevabi yanlis cikan cocugun "hass....." demesi.

------------------------------------------------------------ ----------------

*Mutluhan Suner'in Barcelona-Galatasaray sampiyonlar ligi maci sonrasinda bir ropörtaj oncesi "Aniiil!... ...iyim mi yapicaginiz isin içine ben?" diye bagirmasi.

------------------------------------------------------------ -----------------

*Bilmeyen yoktur yine de hatirlatalim.... Olay tolga garipoglu nun sundugu Hugoda geçiyo. neyse 12-13 yaslarinda bi çocuk tuslara basiyo din din dinnn..

“işlemiyo tolga abi hakkım gitti tuslara basiyom islemiyo tolga abi.)))”
    “Olsun daha 2 can hakkimiz var” o güler yüzüyle, neyse oynaniyo dinn.dinnn.
    “tolga abi işlemiyo.”
    o da “iyi basman gerekiyo geç kaliyosun galiba neyse son hakkini iyi kullan”

neyse oyuna geçiliyo dinnnnnnnnnn..)))

“Tolga abi yine olmadi. Bastım bastım işlemedi.”“Olsun” diyo Tolga. “Bir daha ararsin Hugoyu üzmeyelim dimi” gibi bi sözcükler ardindan çocuktan söle bi yanit geliyo
    "hugonun ..... koyyim...!!!"
    “Aaa çok ayip olmuyomu bak tolga abin kiziyo sana” diyo el isareti yaparak.
    Çocuktan gelen yanit su: "Tolga abinin de ..... koyyim..."

Tabiki reklam falan giriyo. Kanal 6 bu yüzden 2-3 gün kapaniyo..

------------------------------------------------------------ -----------------

*bi de Erman hocadan bir alinti... steviç yedek kulubesinde bacak bacak üstüne atmis oturuyor.

Erman hoca - bu nasil futbolcu ya... sanki sadrazamin sol ....

sansal: - hop hoca hop....
    ●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    ●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

İneklemek zor iş..
    Kadın Mesaj Sayısı233
    Büyü Gücü301
    Güç2
    Yaş28

Canlı Yayın Küfürleri [+18] Empty Geri: Canlı Yayın Küfürleri [+18]

Mesaj tarafından ●'ємяуѕ'мєяℓιη'● Çarş. Ağus. 25, 2010 1:29 am