M W

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+9
RoBradley
Cdem...Colin
diana
nurray
sonhayal
qntkc
Ayshee
MerlinWorld
RezzanLeite
13 posters

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler

RezzanLeite
    RezzanLeite
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

incamelot
    Kadın Mesaj Sayısı14
    Büyü Gücü25
    Güç1
    Yaş28

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler Empty Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler

Mesaj tarafından RezzanLeite Ptsi Ağus. 16, 2010 9:00 pm

"Merlin..Seninle çok uzun zaman birlikteydik evlat..Senden hiçbir şey esirgemedim..Seni eğittim,doğru yolu göstermeye çalıştım elimden geldiğince..Aaah!Merlin,ne zaman akıllanıcaksın sen,seni aptal?Ağlama.Beni daha fazla üzme genç adam..Öhhö öhöh..Şimdi içeriye geç ve beni yalnız bırak,uyumak istiyorum.."
    "Gaius,günden güne kötüleşiyor.O benim ..o benim ağabeyim,ustam,hatta babam..Burada eli kolu bağlı oturuyorum.Onu iyileştiremiyorum.Ve hepsinin tek sorumlusu benim..Ben aptalın tekiyim,aptalın teki!"
    "Merlin kendi ismini mi ezberlemeye çalışmandan daha önemli sorunlarımız var"diye odadan içeriye girdi Arthur.Merlin ağlıyordu ve Gaius'un durumundan kendini sorumlu tutuyordu..Çünkü Gaius,Merlin'in kardeşi yüzünden ölmek üzereydi..Adeta can çekişiyordu..Sadece Gaius değil,Camelot'taki tüm zavallı insanların çoğu ölmüştü.Gaius gibi ölmek üzere olan 2 isim daha vardı..

KARAKTERLER

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler 00554458801454462090

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler 03337350216297749370

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler 03300626301595767703

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler 44760232930959397690

ilgi çekersem eğer devam edeceğim ımm
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler Empty Geri: Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler

Mesaj tarafından MerlinWorld Ptsi Ağus. 16, 2010 10:13 pm

hikaye'nin giriş olu sonuç bölümleri nerde. direkt konu olmadan yazmışsın. biraz daha detay hiç te fena olmazdı ? Smile
    RezzanLeite
    RezzanLeite
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

incamelot
    Kadın Mesaj Sayısı14
    Büyü Gücü25
    Güç1
    Yaş28

Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler Empty Geri: Merlin:Kardeşimin İzinde ~ Tanıtım+Karakterler

Mesaj tarafından RezzanLeite Ptsi Ağus. 16, 2010 10:38 pm

Direkt giriş yaptım böyle detaya girmeden.Bölümlere başlayınca artık napalım.Yinede teşekkürler tavsiyeniz için sorryy
    RezzanLeite
    RezzanLeite
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

incamelot
    Kadın Mesaj Sayısı14
    Büyü Gücü25
    Güç1
    Yaş28

Mesaj tarafından RezzanLeite Salı Ağus. 17, 2010 12:37 am

BÖLÜM 1

Merlin-"Gaius günden güne kötüleşiyor..Gaius,Morgana,Uther..Ben bir büyücüyüm ve elimden hiçbir şey gelmiyor...Bakmadığım kitap,yapmadığım iksir ve büyü kalmadı..Sanırım son çare,ejdarhaya gitmek olacak.."
    Merlin,Gaius'a tekrar baktı.Ateşler içindeydi,suratından sular akıyordu.Ona bir tas su verdi ve Gaius'un başını okşayarak,"Sana söz veriyorum Gaius..Seni kurtaracağım..Ve seni bu hale getiren her kimse,ateşle oynadı demektir..Ateşle oynayan,cezasını çeker.."dedi ve odadan çıktı yavaşca..

Gözyaşlarını silerek,ejderhanın mağarasına doğru adım adım ilerliyordu..Sarayın içi kasvet doluydu..Sessizlik ve kasvet hakimdi..O kadar sessizdi ki Merlin,nefes alış verişini duyabiliyordu..

Arthur,her ne kadar belli etmesede ağladığını,Merlin'i görünce kendini zor tutmuştu..Merlin'i görünce seslendi,"Hey Merlin!Nereye gidiyorsun acele acele?".
    "Sadece biraz yalnız kalmaya,düşünmeye ihtiyacım var..Sende denesen iyi olur..Yoksa sıradaki kurbanlar biz olabiliriz.."
    diye yanıtladı Merlin..Arthur,Merlin'i anlamaya çalışıyordu..Gaius'un durumu onu iyice tuhaflaştırdı diye düşünmüştü..Ama şimdi gerçekten birşeyler düşünmesi gerekiyordu.Elinde sınırlı sayıda askeri vardı.Ve bunca ölümün,çatışmanın sorumlusunu bulmak için acele etmesi gerekiyordu..

Merlin,meşalesi elinde,bağırmaya başladı,"Nerdesin?!"
    "Bakın yüce büyücümüz yine gelmiş..Merhaba genç büyücü..",diye yukarıdan aşağıya indi Ejderha.
    "Dün gece Camelot'a saldırı düzenlendi.Bir büyücü tarafından.Tek başına,yüzlerce masum insanı öldürdü.Evlerini yerle bir etti.Saraya saldırdı.Uther'a,Gaius'a ve Morgana'ya büyü yaptı ve şuan da onlarda can çekişiyorlar.Arthur'a da saldırmaya kalkışırken engel oldum..Ama çok tuhaf birşey vardı onda.Gençti daha ben yaşlarında.Kafasında şapka vardı fakat gözlerine baktığımda beni etkileyen bir şey hissettim...Lütfen bana yardım et !.Yaptığım hiçbir büyü işe yaramıyor.Yardım et!"diye yalvardı adeta Merlin ejderhaya.
    Ejderha,tuhaf bir şekilde Merlin'e baktı,"Korkarım sana yardım edemeyeceğim genç adam..Ama bilmediğin,senden gizlenen bir şey olduğunu biliyorum ve bunu benden duymanı istemem.Gaius ile konuş.O büyücünün kim olduğunu öğren..Şimdi git,hemen!".
    Merlin hiçbir şey anlamamıştı"Ne demek istiyorsun?Dur,bana yardım et lütfen!Anlamadım lütfeen!"

Merlin,çaresizce mağarayı terketmişti..Tekrar gözleri doldu.En sevdiği kişiyi kaybetmekten korkuyordu..Sonra ejderhanın dediklerini düşündü ve aniden duraksadı.Olduğu yerde çakılı kaldı.Ve birden koşarak Gaius'un yanına gitti.

Kapıyı hızlıca açtı.Gaius uyanıktı ve zor nefes alıyordu.Hemen yanına oturdu.."Gaius,şimdi bana bilmediğim şeyi söylemeni istiyorum.O büyücü kimdi?Seni ve Camelot halkını bu hale düşüren kimdi Gaius söyle bana?Bildiğini biliyorum.Benden sakladığınıda.."
    Gaius,öksürdü ve derin bir nefes aldı.."Bunu..bunu duymak hiç hoşuna gitmeyecek Merlin..O büyü..o büyücü..Senin kanından..O senin kardeşin.."

Bölüm sonu
    Umarım beğenirsiniz..
    Ayshee
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Sezon 3 Action-Time
    Kadın Mesaj Sayısı14
    Büyü Gücü16
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından Ayshee Salı Ağus. 17, 2010 4:55 am

ben beğendim çok güzel olmuş başarılarının devamını dilerim
    RezzanLeite
    RezzanLeite
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

incamelot
    Kadın Mesaj Sayısı14
    Büyü Gücü25
    Güç1
    Yaş28

Mesaj tarafından RezzanLeite Salı Ağus. 17, 2010 4:58 am

Teşekkür ederim ımm
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Salı Ağus. 17, 2010 5:24 pm

güzel olmuş +
    RezzanLeite
    RezzanLeite
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

incamelot
    Kadın Mesaj Sayısı14
    Büyü Gücü25
    Güç1
    Yaş28

Mesaj tarafından RezzanLeite Salı Ağus. 17, 2010 9:36 pm

BÖLÜM 2
    Merlin'in ağzından

Yatağıma uzandım.Düşünmekteydim.Şoktaydım..Önce babamın yaşadığını ve onun bir ejder lordu olduğunu öğrendim..Şimdide kardeşim ortaya çıktı ve büyücü.Kötü bir büyücü..Masum insanları öldüren,Gaius'u bu duruma getiren benim kardeşimdi..Sanki..sanki ben yapmışım gibi hissediyordum.Ve Gaius'a bu durumdan sorumlu olan kişiye hesap soracağıma dair söz vermiştim.Kardeşime hesap soracaktım.Belkide onu öldürecektim..

Perde yarım aralıktı.Sabahın ilk ışıkları oradan yüzüme vuruyordu.Uyumamıştım ki hiç,uyuyamamıştım.Bütün gece tavanı seyredip düşündüm.Karanlıkta insan daha iyi düşünebiliyor derler ya,düşündüm işte..
    Yavaşça doğruldum.Perdeyi açıp,dışarıya baktım..Gördüğüm şey sadece yıkık dökük evler ve temizlemekle uğraşan görevliler.Ortalıkta koşuşturan çocuklar,su taşıyan insanlar yok.Madenden gelen demir sesleri yok..

Üstüme hırkamı giydim,içeriye geçip Gaius'a yemek ve birazda olsa güçlü olsun diye bir iksir hazırladım.Tepsiye koydum ve dizlerinin üstüne koydum.Dizleri titriyordu..Yemeğini yedirdim ve iksirini içirdim.Teşekkür etti.Tepsiyi kaldıracaktım ki kolumdan tuttu hafifçe."Otur Merlin" dedi.Sesinde ve yüzünde tedirginlik vardı.Biliyordum,kardeşimle ilgili konuşacaktık.
    Gaius,"Merlin,biliyorum bu durum seni çok sarstı onca şey üstüne.Sana kardeşinle ilgili gerçekleri anlatmamı istiyorsun biliyorum.Ama anlattığım zaman benden nefret edeceksin ki bunu yüzünde görmek beni buracıkta öldürür evlat.."başka bir cümleye geçmeden sözünü kestim."Ölümden bahsetme Gaius!.Senden nefret etmek mi ?Asla!Sen benim babamsın.Babamdan nefret edemem.Şimdi lütfen daha fazla yorma kendini ve dinlen.Bende biraz daha çalışacağım ilaç bulmak için.."Gaius'un yanından kalktım.Odama doğru bir adım attım ki Gaius konuştu,"Merlin!Kardeşin çok güçlü bir büyücü.Tıpkı senin gibi.Yaptığı büyünün tedavisi yok.Şimdi senden son isteğim,Ealdor'a,annenin yanına gitmen.Oraya git,annende sana vermesi gereken bir emanet bıraktım.Onu al.Kardeşinin yerini bul.Ama sakın bunları tek başına yapma.Arthur ile birlikte git..Lütfen Merlin..Bu benim senden son isteğim.."
    Gaius öyle bir konuşmuştu ki oracıkta ağladım.Arkamı döndüm,Gaius'un yüzünde hüzün vardı.O hali beni kahrediyordu..Ona baktım,ve koşarak sarıldım."Pekala Gaius,o benim kardeşim olsa bile yaptıklarının hesabını verecek.Ve mutlaka seni iyileştirmenin bir yolunu bulacağım..Ben dönene kadar sakın ölme"Gaius o haliyle gülümsemişti.Bu da beni mutlu etmişti bir an olsa bile.

Odama döndüm.Hemen çantamı hazırlamaya koyuldum ki kapının sesini duydum.Arthur olmalıydı.
    İçeri döndüm.Arthur'u ilk kez ağlarken gördüm.Ama sert bir yüz ifadesiyle ağlıyordu.
    "Arthur?Ne oldu ?"
    Arthur burnunu çekerek kısık bir sesle " Öldü Merlin.Babam öldü.Hayatımdaki en önemli insanı kaybettim."
    Arthur,adeta mahvolmuştu.İçimi acıtmıştı onu böyle görmek.Ve Arthur başka bir ilke daha atım attı.Bana sarıldı.Ve gözyaşı döktü."Merlin,dostum.Bunu yapandan hesabını soracağız.Anlıyor musun beni?Bunu yapacağız.Ve birlikte yapacağız.Sadece sen ve ben."Geri çekildim bir an.İrkildim.Arthur intikam ateşiyle yanıp tutuşuyordu şimdi.Kardeşimi öldürmek istiyordu.Ne yapacaktım ki ? Sadece kardeşim olduğunu biliyorum.Sevdiğim insanlara zarar veren kardeşim.Ama umrumda değil."Söz veriyorum Arthur.Bunu yapanlardan hesabını soracağım.Hayır hayır.Soracağız.Birlikte."
    Arthur ile tekrar sarıldık.Ve odayı terketti.

Artık kardeşim olmasının bir önemi kalmamıştı.Gaius ölüyordu.Uther öldü.Arthur ise perişan.Gaius babam,Arthur dostum..Vakit kaybına gerek yoktu.Arthur'a haber vereceğim ve akşam yola çıkacağız..

Kardeşim,sana da söz veriyorum.Bunun cezasını ağır ödeceyeksin..
    qntkc
    qntkc
    Saygınlığı ve Efendiliği olan Kraliyet Üyesi
    Saygınlığı ve Efendiliği olan Kraliyet Üyesi

mutsuzum :(
    Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc Çarş. Ağus. 18, 2010 4:15 pm

[b]güzel olmuş
    ellerine sağlık xD
    sonhayal
    sonhayal
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Güven Bana,Güvenilmezim.!
    Kadın Mesaj Sayısı164
    Büyü Gücü174
    Güç0
    Yaş28

Mesaj tarafından sonhayal Cuma Eyl. 03, 2010 11:18 am

Hayda ikinci bölümden Uther ı öldürmüşsün pek sevmiyorsun sanırım havalı
    nurray
    nurray
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

ankara
    Kadın Mesaj Sayısı15
    Büyü Gücü16
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından nurray Cuma Kas. 05, 2010 9:41 pm

ee devamı nerede ? çok güzel ilerliyorsun ve diğer bölümleri merak ediyorum Smile
    diana
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Kadın Mesaj Sayısı2
    Büyü Gücü2
    Güç0
    Yaş32

Mesaj tarafından diana Ptsi Mart 07, 2011 3:38 pm

bölüm 3 yok mu yazmayacak mısın artık?? Rolling Eyes
    Cdem...Colin
    Cdem...Colin
    Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi

... Colin Morgan.. <3
    Kadın Mesaj Sayısı1048
    Büyü Gücü1058
    Güç1
    Yaş31

Mesaj tarafından Cdem...Colin Ptsi Mart 07, 2011 4:37 pm

Çok beğendim ya süper olmuş devam devammmm..
    RoBradley
    RoBradley
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}
     Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Salı Mart 08, 2011 10:22 pm

güzel olmuş bence =)
    merlinci
    merlinci
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

merlin
    Erkek Mesaj Sayısı77
    Büyü Gücü80
    Güç1
    Yaş27

Mesaj tarafından merlinci Cuma Mart 11, 2011 8:51 pm

güzel olmuş eline sağlık
    leydi morganam
    leydi morganam

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam Paz Nis. 17, 2011 5:33 pm

paylaşım için tşkler.güzel olmuş,başarılarının devamını dilerim..
    VenoM
    VenoM
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Tatill..
    Kadın Mesaj Sayısı20
    Büyü Gücü20
    Güç0
    Yaş23

Mesaj tarafından VenoM Perş. Tem. 07, 2011 11:58 am

çok güzzel olmuş emeğe saygı Smile
    AnitaPendragon
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Once and Future Queen <3
    Kadın Mesaj Sayısı5
    Büyü Gücü5
    Güç0
    Yaş29

Mesaj tarafından AnitaPendragon C.tesi Mayıs 05, 2012 9:33 pm

Çok güzel olmuuşş Smile

Design By Merlin World

Forum Saati C.tesi Haz. 29, 2024 5:58 am