M W

Supernatural Withc's Canyon( cadı kanyonu) Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Supernatural Withc's Canyon( cadı kanyonu) Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

Supernatural Withc's Canyon( cadı kanyonu)

spn_hunter
    spn_hunter
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Im in the hell
    Kadın Mesaj Sayısı114
    Büyü Gücü131
    Güç5
    Yaş31

Supernatural Withc's Canyon( cadı kanyonu) Empty Supernatural Withc's Canyon( cadı kanyonu)

Mesaj tarafından spn_hunter Salı Eyl. 07, 2010 6:06 pm

Supernatural Withc's Canyon( cadı kanyonu)

Supernatural Withc's Canyon( cadı kanyonu) 62487-Supernatural---Cadi-Kanyonu

Sam ve Dean'in annesi, esrarengiz, şeytani bir güç tarafından yirmi iki yıl önce öldürülmüştü. O günden sonra babaları, Amerika'nın arka sokaklarında, karanlık köşelerde yaşayan doğaüstü yaratıklar hakkındaki her şeyi bu iki kardeşe öğretecekti, nasıl yok edileceklerini de...

Sam ve Dean, Büyük Kanyon'a gitmişti ve bu, zevk için çıktıkları bir gezi değildi. Doğa harikası kanyonun yakınlarında esrarengiz cinayetler işleniyordu. Uzun aralıklarla, kırk yılda bir işlenen bu cinayetlerin üzerinde o güne dek fazla durulmamıştı. Ancak kısa süre içinde bölgede, görkemli bir törenle büyük bir alışveriş merkezi açılacaktı. Ve binlerce müşteri, binlerce olası kurban demekti.

Winchester Kardeşler, yöre halkını ve müşterileri koruma görevini üstlenmişti. Ne yazık ki mücadele ettikleri kana susamışların, bir grup hırçın, intikam alma heveslisi ölü olduğundan habersizlerdi!

Arizona Çölü'nün ortasında beliren kötü ruhlar dehşet saçmaya başladığında onlara kimse yardım edemezdi. Ve tüm bu mezarlık kaçkınlarını böylesine sinirlendirenin ne olduğunu ortaya çıkaramazlarsa Cadı Kanyonu, Sam ve Dean'e de mezar olabilirdi.

2. kitabın adı john winchester' ın günlüğü 3 kitap ise kemik anahtar diye biliyordum ben . anlamadım ki şimdi .Bilen var mı Very Happy

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 9:34 am