M W

merlin hakkında başka bir efsane : ) Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

merlin hakkında başka bir efsane : ) Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+10
Cdem...Colin
egsodia
-ömür-
♥KatieMG♥
leydi morganam
elif-arthur
twilight_saga000
-Morgana
`Nerissa. }
Bozdoğan
14 posters

merlin hakkında başka bir efsane : )

Bozdoğan
    Bozdoğan
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

lanet ösym
    Erkek Mesaj Sayısı94
    Büyü Gücü118
    Güç0
    Yaş31

merlin hakkında başka bir efsane : ) Empty merlin hakkında başka bir efsane : )

Mesaj tarafından Bozdoğan Çarş. Eyl. 08, 2010 10:20 pm

şeytan insanlardan intikam almak ister ve bunu kendi ırkını insanırkı ile birleştirerek dünyaya kendi ırkını yaymakta görür ihtiyacı olan tek şey saf ve temiz bir kızdır ve aradığı kızı bulur kızı kandırır ve birlikte olur 9 ay 10 gün sonra bir çock doğar ve şeytan onları terkeder kız üzülür ve kara kara düşünürken doğan bebek sen üzlme anneciğim der kız çok şaşırır ve papaza gider sonra papaz çocuğun özel olduğunu söyler ve kıza kilisede kalıp sürekli dua etmesini söyler çocuğamerlin adını verir annesi ,merlin çocukken o zmnki kralın uther pendragon tarafından tahtanindileceğini söyler ve bu gerçekleşir.uther bunu kutlar ve lordları kutlamaya çağırır uther lordlardan birinin eşini çok beğenir ve bunu çok belli eder o lorda bunu anlara ve o gece orda kalmaz geri döner bunun üzerine uther lord u geri çağırır ama lorda gelmez ve uther ona şavaş ilan eder ve lord savaşta ölür karısının adını da biliodum ama hatırlamıyorum : ) i ile başlıyodu nese sora o kadınla evlenir ve Arthur doğar arthuru kadın merline emanet eder merlinde çocuğu İngiliz derebeylerinden birinin yanına verir ve onu orda yetiştirir.
    Günlerden bir gün uther olür ve yeni bir kral semek için derebeyler toplanır arthurda ordadır toplantının yapıldığı yerde taşa saplı br kılıç durur (excalibur) taşta bunu çıkaran kişi britanyanın gelmiş geçmiş en iyi kralı olur yazısı vardır tüm derebeyler sırayla dener ama hiçbiri çıkaramaz
    Arthur sadece meraktan bende bi deniyim der ve … bütün derebeyler şaşkınlık içinde kalır bazıları itaat etmez ama çoğunluk eder ve papaz arthuru kral ilan eder merlin başdanışmanı olur ve öğütler verir gwenle evlenmesi yuvarlak masa … gwenle evlendikten sonra kandine itaat etmiyen derebeyleri teker teker bozguna uğratır ve himayesine alır.yuvarlak masada ünlü şovalyeler bulunur bu şovalyeler kılıclarını zordaolan kadınlara yerdım etmek için kulluanır ve merlin annesinin başına gelen şeyin başka hiçbir kadına gelmiceğini bilir ve görevinin bittiğine inanarak camelottan ayrılır uzun zmndır sevdiği kız vivien(nimueh)in yanına gider vivien ondan kendine her şeyi öğretmesini birini nasıl görünmez bir şatonun içine hapsediceğini sorar merlin anlar fakat vivieni okadar severki (salak) onuda öğretir.arthurun yanına gider ve dalaşır bidaha görşemeyecklarini bilir ve sonra vivienin yanına gelir vivien merlinin uykuya dalmasını bekler ve sonra bam … büyü ve vivien merlini görünmez bir şatoya hapseder. daha sonra herkes merlinin sesini duyar ama göremez bidahada ondan haber alınamaz yazım yanlışları olabilir k.bakmayın iyi forumlar esen kalın….

En son Bozdoğan tarafından Perş. Eyl. 16, 2010 10:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    `Nerissa. }
    `Nerissa. }
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

`Kontes ~. (TeamTaylorMomsen)
    Kadın Mesaj Sayısı132
    Büyü Gücü154
    Güç1
    Yaş27

merlin hakkında başka bir efsane : ) Empty Geri: merlin hakkında başka bir efsane : )

Mesaj tarafından `Nerissa. } Çarş. Eyl. 08, 2010 10:31 pm

vay bee Very Happy
    bu efsaneyi bilmiyodum
    paylaşım için teşekkürler
    Bozdoğan
    Bozdoğan
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

lanet ösym
    Erkek Mesaj Sayısı94
    Büyü Gücü118
    Güç0
    Yaş31

merlin hakkında başka bir efsane : ) Empty Geri: merlin hakkında başka bir efsane : )

Mesaj tarafından Bozdoğan Perş. Eyl. 09, 2010 3:33 pm

ne demek herzmn : )
    -Morgana
    -Morgana
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

ÖSS!!!!!!!!!!!!!!
    Kadın Mesaj Sayısı145
    Büyü Gücü151
    Güç2
    Yaş30

Mesaj tarafından -Morgana Paz Eyl. 12, 2010 4:52 pm

vay güzelim bi efsane. süperr
    paylaşım için
    teşekkürler Very Happy
    twilight_saga000
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

merlin ve arthur
    Kadın Mesaj Sayısı1
    Büyü Gücü1
    Güç0
    Yaş29

Mesaj tarafından twilight_saga000 Paz Eyl. 12, 2010 7:21 pm

bu efsanenin sonunda vivien merlini görünmez bir şatoya hapseder. daha sonra herkes merlinin sesini duyar ama göremez. bu efsane böyle bitiyor Smile
    Bozdoğan
    Bozdoğan
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

lanet ösym
    Erkek Mesaj Sayısı94
    Büyü Gücü118
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından Bozdoğan Perş. Eyl. 16, 2010 10:15 pm

twilight_saga000 demiş ki:bu efsanenin sonunda vivien merlini görünmez bir şatoya hapseder. daha sonra herkes merlinin sesini duyar ama göremez. bu efsane böyle bitiyor Smile
    biliodum da üşendim yazmaya yoruldu parmaklarım ekledim şimdi
    Bozdoğan
    Bozdoğan
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

lanet ösym
    Erkek Mesaj Sayısı94
    Büyü Gücü118
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından Bozdoğan Perş. Eyl. 16, 2010 10:15 pm

-Morgana demiş ki:vay güzelim bi efsane. süperr
    paylaşım için
    teşekkürler Very Happy
    görevimiz : )
    elif-arthur
    elif-arthur
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

çook mutluyuum xD
    Kadın Mesaj Sayısı64
    Büyü Gücü72
    Güç5
    Yaş28

Mesaj tarafından elif-arthur Cuma Eyl. 17, 2010 3:42 am

ilk kez okuyorum bunu Very Happy
    paylaştığın için saol Smile
    Bozdoğan
    Bozdoğan
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

lanet ösym
    Erkek Mesaj Sayısı94
    Büyü Gücü118
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından Bozdoğan Cuma Eyl. 17, 2010 7:44 pm

önemli değil: ) birkaç tane daha vardı da buldukca yazarım : )
    leydi morganam
    leydi morganam
    Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam Ptsi Eyl. 27, 2010 10:17 am

hmmm bunu daha önce hiç duymamıştım.paylaşım için tşkler.
    Bozdoğan
    Bozdoğan
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

lanet ösym
    Erkek Mesaj Sayısı94
    Büyü Gücü118
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından Bozdoğan Ptsi Ekim 04, 2010 9:29 pm

önemli deil : )
    ♥KatieMG♥
    ♥KatieMG♥

Haftasonunu beklemek zor....
    Kadın Mesaj Sayısı1154
    Büyü Gücü1199
    Güç8
    Yaş32

Mesaj tarafından ♥KatieMG♥ Perş. Ekim 07, 2010 10:31 pm

hmmmm.paylaşım için tşkler
    -ömür-
    -ömür-
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

MerliN. <3
    Kadın Mesaj Sayısı7
    Büyü Gücü10
    Güç2
    Yaş27

Mesaj tarafından -ömür- Perş. Ara. 09, 2010 3:33 pm

aaaaa nimueh i mi seviyomuş? diziyle pek bir alakası yok o zaman ...
    ama bence dizideki daha iyi çünkü merlin in nimueh gibi kötü birisini sevmesini istemem Very Happy
    egsodia
    egsodia
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Anı yaşa,hayatın tadını çıkart
    Kadın Mesaj Sayısı3
    Büyü Gücü3
    Güç0
    Yaş36

Mesaj tarafından egsodia Salı Ara. 28, 2010 1:23 am

İlginç.. Paylaşım için teşekkürler:)
    Cdem...Colin
    Cdem...Colin

... Colin Morgan.. <3
    Kadın Mesaj Sayısı1048
    Büyü Gücü1058
    Güç1
    Yaş31

Mesaj tarafından Cdem...Colin Salı Ara. 28, 2010 5:27 pm

Bu konu vardı sanırım forumda biri daha paylaşmıştı ama seninde emeğin var sağol paylaşımın için=)
    Thehost
    Thehost
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı303
    Büyü Gücü415
    Güç2
    Yaş28

Mesaj tarafından Thehost Cuma Mart 25, 2011 12:12 pm

İlginç Çocukken izlediğim "Excalibur" çizgifilmini andırıyor. Teşekkürler. =))
    cadikiz
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

bakudeyimm..
    Kadın Mesaj Sayısı62
    Büyü Gücü64
    Güç0
    Yaş27

Mesaj tarafından cadikiz Çarş. Kas. 16, 2011 11:42 am

ben duymushtum bu efasaneyi dha merlin dizisi yoktu o zamanlarda ben bu efsaneye kafayi takmish bulunoydum o yzuden okumustum bnu biryerlrse ama rusca turkcede okudum senin sayende saol
    TheMerlin~
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Rahatsız Etme Merlini İzliyoru
    Erkek Mesaj Sayısı27
    Büyü Gücü42
    Güç0
    Yaş26

Mesaj tarafından TheMerlin~ Çarş. Şub. 01, 2012 8:50 pm

Güzel Efsane
    ƈσℓïŋ
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Colin Morgan.
    Erkek Mesaj Sayısı3
    Büyü Gücü5
    Güç0
    Yaş30

Mesaj tarafından ƈσℓïŋ Salı Ağus. 07, 2012 5:19 pm

1.sezon 1.bölümü izleyin zaten başını anlarsınız. Ama şeytanla evlendiğini bilmiyordum bilgi için teşekkürler Smile

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 9:11 am