M W

O eski Halinden Eser Yok Şimdi ! Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

O eski Halinden Eser Yok Şimdi ! Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+4
hediye
-Morgana
|#|ArthurPendragon|#|
MerlinWorld
8 posters

O eski Halinden Eser Yok Şimdi !

MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

O eski Halinden Eser Yok Şimdi ! Empty O eski Halinden Eser Yok Şimdi !

Mesaj tarafından MerlinWorld Salı Eyl. 14, 2010 8:34 pm

Bu Morgana'ya ne oldu böyle ya! Julian ne ettin ya...

Morganaya klip hazırlamak lazım.

O eski halimden eser yok şimdi. düşmanım dostlar düşmanım düşman.
    |#|ArthurPendragon|#|
    |#|ArthurPendragon|#|
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}
     Kraliyet Üyesi {Moderatör}

I Need Your Love To Hold Me Up
    Erkek Mesaj Sayısı5464
    Büyü Gücü5601
    Güç8
    Yaş30

O eski Halinden Eser Yok Şimdi ! Empty Geri: O eski Halinden Eser Yok Şimdi !

Mesaj tarafından |#|ArthurPendragon|#| Çarş. Eyl. 15, 2010 1:06 am

Kötülük Yakışmamış Ona.Morgause'un Tuzağına Düştü Sad Umarım Ölmez Onun İçin İzlemeye Başlamıştım Merlin'i
    -Morgana
    -Morgana
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

ÖSS!!!!!!!!!!!!!!
    Kadın Mesaj Sayısı145
    Büyü Gücü151
    Güç2
    Yaş31

Mesaj tarafından -Morgana Çarş. Eyl. 15, 2010 6:09 pm

evet umarım ölmez. çünkü o benim sevdiğim karakterlerden biri. ve bence kötülük ona yakışmamış. bence o melek olmalı Smile
    hediye
    hediye
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

...
    Kadın Mesaj Sayısı20
    Büyü Gücü20
    Güç0
    Yaş29

Mesaj tarafından hediye Perş. Eyl. 16, 2010 9:49 am

yaw böyle temiz bi yüze kötülüğü yakıştıramıyorum:(
    sana ne oldu böyle?
    şu klip konusuna katılıyorum:)
    klipi çekelim alta ingilizce altyazı geçelim onu da yapımcılara gönderelim Very Happy
    leydi morganam
    leydi morganam
    Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam Ptsi Eyl. 27, 2010 1:34 pm

evet ya inş ölmez.yoksa bu dizi izlenmezki.
    ♥KatieMG♥
    ♥KatieMG♥

Haftasonunu beklemek zor....
    Kadın Mesaj Sayısı1154
    Büyü Gücü1199
    Güç8
    Yaş32

Mesaj tarafından ♥KatieMG♥ Ptsi Eyl. 27, 2010 8:04 pm

Ölmek mi yok öle bişe diziyi bırakırım valla.
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Perş. Eyl. 30, 2010 12:38 pm

MaxPayne demiş ki:Ölmek mi yok öle bişe diziyi bırakırım valla.

böyle giderse bir gün ölecek... ama bence ölmesede uther ölse sonra arthur büyüyü serberst bıraksa Morgana'da kötülük yapmak için bi durum kalmaz. o zaman herkes ii olur ama Morgause zaten Arthur'a gıcığı yok.
    leydi morganam
    leydi morganam

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam Perş. Eyl. 30, 2010 12:44 pm

kesinlikle katılıyorum uther ölse keşke büyü serbest olsa.
    ♥KatieMG♥
    ♥KatieMG♥

Haftasonunu beklemek zor....
    Kadın Mesaj Sayısı1154
    Büyü Gücü1199
    Güç8
    Yaş32

Mesaj tarafından ♥KatieMG♥ Perş. Eyl. 30, 2010 7:13 pm

evet evet katılıyorummmmmmmmmmmm Uther gebersinnnnn.Morgana ölemez olmazzzzzzzzzzz
    ●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    ●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

İneklemek zor iş..
    Kadın Mesaj Sayısı233
    Büyü Gücü301
    Güç2
    Yaş28

Mesaj tarafından ●'ємяуѕ'мєяℓιη'● C.tesi Kas. 27, 2010 3:31 pm

Morganaa.. Hiç sevmiyorum artık kendisini. Sad
    edya
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

avalondayım
    Kadın Mesaj Sayısı8
    Büyü Gücü8
    Güç0
    Yaş38

Mesaj tarafından edya C.tesi Kas. 27, 2010 10:02 pm

belki garipseyeceksiniz ama ben morgananın kötü olduğunu kabul etmiyorum bence sonuna kadar haklı yaptıklarında inandığı haklı bir davası var ve yapması gerekeni yapıyor düşünün bi kere uther öyle bir adam ki kendisi için savaşan canını dişine takan askerinin karısıyla birlikte oluyor üstelik adam cephedeyken. o adamın yani gorlaus un ilk kızı morgause u büyü gücü olduğunu farkedip öldürmesi için emir veriyor yetmiyor nimueh in onu uyarmasına rağmen erkek çocuk sahibi olabilmek için büyü kullanıyor nimueh ona diyorki bir hayat vereceksen bir hayat alırsın VE BUNA BEN KARAR VERMİYORUM BÜYÜ KARAR VERİYOR dediği halde uther yaptırıyor karısı öldüğünde hiç suçu olmadığı halde büyücüleri suçlayıp onları hayvan gibi avlıyor ve dikkat en önemli nokta bu olaylardan önce büyücülerin toplum içinde hiç bir taşkınlığı kötülüğü yok huzurlu sakin barışçıl insanlar olarak yaşıyorlar... uther çocukları bile öldürüyor yıllar geçsede hala aynı kendi ihtiyacı olduğunda büyüye başvuruyor! ayrıca başta morgause ve morgana sadece uther ı hedef almıştı masum insanlara zarar vermeyi düşünmüyorlardı ki 2.sezon 12.bölüm de morgause un uyku büyüsü yapmasının nedeni buydu askerler ve sivil halk arthur dahii herkes uyusun kimseye zarar gelmesin sadece uther ölsün 2.sezon 8.bölümde arthuru annesiyle konuşturup gerçeği öğrenmesini sağlamasının da nedeni utherin gerçek yüzünü ortaya çıkarıp onun cezasına oğlunun karar vermesiydi gene arthura zarar vermeyi düşünmüyordu bence gerçekten asilceydi kendi gerçekleri gösterip tarafsız kaldı bu davayı gerçek muhattaplarına bıraktı ama bütün bu iyi niyetler merlin gibi arthur aşkı kabarıp kendi halkına türüne ihanet edip onları katleden bir adamı(kralı) koruyan büyücü dikkat sadece kendisinin böle bir ayrıcalığa sahip olduğunu düşünüp herkesin kaderine karar vereceğini zanneden kendini beğenmiş bir saf yalaka iyi niyetleri suistimal edip morganayı zehirledi böle bir durumda kim olsa aynı şekilde davranırdı sizin tabirinizle kötü tarafa geçmek halbuki değil morgause ve morgana şuanki yaptıkları herşeyi büyücülerin özgürlüğü için yapıyor çünkü o çok adil arthur bile onlara her zaman 2.sınıf insan gibi davranacak efsanede de böyledir dizide de kral olsa bile kimse merlin kadar ayrıcalıklı olmicak onun kadar yükselip saygı göremicek ama bu merlinin umrunda değil o kendi halkını değil arthuru önemsiyor aman o kral olsun aman üzülmesin ama babasına bir zarar gelmesin bence utherin ölmesine izin verip arthurun kral olmasını sğlamalıki arthur ne kadar ADİL miş belli olsun adeletli bir dünyayı arthurun vereceğine inanıyorya görsün... arthuru öldürmeye çalışmasına ne diyecekseniz diyorsanuz ama az önce anlattıklarım yeterli gelmediyse söylim osmanlı da velihatlar padişah olmak için babalarını tahtn indirip öldürmedimi kundaktaki kardeşlerini bile kılıçtan geçirmedi mi evt ama bu şartlar öyle gerektirdiği içindi ama burda ki fark osmanlılarda tamamen iktidar için yapılırdı bunlarda ise hesaplaşma ve adeletin sağlanması için yapılıyor ben morgananın yerinde olsam aynısını yapardım sadece arthuru sonsuza kadar hapis tutardım o kadar morgana babası zannettiği onu büyüten seven adam babası tarafından katledilmiş bir kız annesi ise ne olduğunu düşünmek bile istemem daha trajik bi sonu olduğunu zannettiğim bir kadın ablası ise yıllarca sürgünde kaçak yaşayıp kardeşinden koparılmış ailesi darmedağın edilip katledilmiş bir kadın öz babası da onu kızı olarak açıklayıp kabul etmiyor bu arada siz şimdi içtenlikle cevap verin gerçekten kötü olanlar onlarmı?
    leydi morganam
    leydi morganam

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam Ptsi Kas. 29, 2010 8:51 am

nasıl yani morgana uther ın öz kızımı?
    edya
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

avalondayım
    Kadın Mesaj Sayısı8
    Büyü Gücü8
    Güç0
    Yaş38

Mesaj tarafından edya Ptsi Kas. 29, 2010 11:47 am

evt aynen öle hoş efsanede anneleri bir ve aşık oluyorlar birbirlerine ama...
    leydi morganam
    leydi morganam

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam Ptsi Kas. 29, 2010 1:49 pm

bilgi tşkler. Surprised

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Eyl. 30, 2024 5:08 am