M W

Okulda olan tip öğretmenleri yazalım mı? :D Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Okulda olan tip öğretmenleri yazalım mı? :D Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+6
Rain_Bradley
Bozdoğan
etna pendragon
leydi morganam
-Morgana
`Nerissa. }
10 posters

Okulda olan tip öğretmenleri yazalım mı? :D

`Nerissa. }
    `Nerissa. }
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

`Kontes ~. (TeamTaylorMomsen)
    Kadın Mesaj Sayısı132
    Büyü Gücü154
    Güç1
    Yaş27

Okulda olan tip öğretmenleri yazalım mı? :D Empty Okulda olan tip öğretmenleri yazalım mı? :D

Mesaj tarafından `Nerissa. } C.tesi Ekim 09, 2010 9:43 pm

İlk ben başlıyım:D

Matematikçi Zekai
    öhöm Very Happy
    zekai hoca matematik öğretmenimiz.Özetlemek gerekirse öğretmenimiz test sorularıyla kavga eden,yerdeki fayanslara tam olacak şekilde basan,gözüme bak diyip arkasını dönen (anlayan anladı Very Happy)bir öğretmen.

Abdül gecıt Very Happy

Fen öğretmenimiz.Uzun boylu bir öğretmendir.Hem okulda hemde dershanede eğitim veren bi tiptir.Dershanedeki öğrencilerine az da olsa ayrıcalık gösterir.

Mehmet hoca

Türkçe öğretmenimiz.Mehmet akif aksoy.Mehmet akif ersoyla her zaman karıştırırım Very Happy soyisimden Very Happy.Hocamızın sınıfa karşı sinir krızi geçirmesi berbat bir olay.Genellikle bir arkadaşımız fırça yer.

Devamı sizden
    -Morgana
    -Morgana
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

ÖSS!!!!!!!!!!!!!!
    Kadın Mesaj Sayısı145
    Büyü Gücü151
    Güç2
    Yaş31

Okulda olan tip öğretmenleri yazalım mı? :D Empty Geri: Okulda olan tip öğretmenleri yazalım mı? :D

Mesaj tarafından -Morgana Ptsi Ekim 11, 2010 2:50 pm

tamam sıra bende Wink

Osman hoca

Kendisi tarih öğretmenimizdir. derste ders anlatmak yerine avrupada gezdiği ülkleri anlatır Very Happy( bizim için sorun yok)
    birine taktımı onu rezil etmek için elinden geleni yapar. bütün sınıf en az bir kere olmuştur.

İsmail hoca

Edebiyat öğretmenimizdir. simetri hastasıdır. her gördüğü yamuk şeyi düzeltir(buna bizim defterlerimiz dahil zuhaha )

Zeki hoca

Biyoloji öğretmenimizdir. biz genelde ona domates deriz. çünkü normalde bile yüzü kıpkırmızıdır. (sinirlendiğinde nasıl oluyo siz düşünün zuhaha)

kendisi sınavın ortasında tuvalete koşan birisidir. buyüzden onun dersinde sınav olmak süper birşey .. Very Happy

benden bu kadar.
    `Nerissa. }
    `Nerissa. }
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

`Kontes ~. (TeamTaylorMomsen)
    Kadın Mesaj Sayısı132
    Büyü Gücü154
    Güç1
    Yaş27

Okulda olan tip öğretmenleri yazalım mı? :D Empty Geri: Okulda olan tip öğretmenleri yazalım mı? :D

Mesaj tarafından `Nerissa. } C.tesi Ekim 16, 2010 3:01 pm

-Morgana demiş ki:tamam sıra bende Wink

Osman hoca

Kendisi tarih öğretmenimizdir. derste ders anlatmak yerine avrupada gezdiği ülkleri anlatır Very Happy( bizim için sorun yok)
    birine taktımı onu rezil etmek için elinden geleni yapar. bütün sınıf en az bir kere olmuştur.

İsmail hoca

Edebiyat öğretmenimizdir. simetri hastasıdır. her gördüğü yamuk şeyi düzeltir(buna bizim defterlerimiz dahil zuhaha )

Zeki hoca

Biyoloji öğretmenimizdir. biz genelde ona domates deriz. çünkü normalde bile yüzü kıpkırmızıdır. (sinirlendiğinde nasıl oluyo siz düşünün zuhaha)

kendisi sınavın ortasında tuvalete koşan birisidir. buyüzden onun dersinde sınav olmak süper birşey .. Very Happy

benden bu kadar.

Very Happy Zeki hocayı sevdim Very Happy bizim hocalarda tuvalete koşsa nolurdu Very Happy
    -Morgana
    -Morgana
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

ÖSS!!!!!!!!!!!!!!
    Kadın Mesaj Sayısı145
    Büyü Gücü151
    Güç2
    Yaş31

Mesaj tarafından -Morgana Paz Ekim 24, 2010 12:17 pm

`Nerissa. } demiş ki:
    -Morgana demiş ki:tamam sıra bende Wink

Osman hoca

İsmail hoca

Zeki hoca

benden bu kadar.

Very Happy Zeki hocayı sevdim Very Happy bizim hocalarda tuvalete koşsa nolurdu Very Happy

öylede genelde ona sınav vermezler bu yüzden. boşta öğretmen olmazsa o girer sınava. saten genelde boş öğretmende olmaz Very Happy
    leydi morganam
    leydi morganam
    Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam Salı Kas. 02, 2010 1:55 pm

sıra bende.

adem hoca:hiç kimseye hakkını helal etmez,biri gözünden düştümü bi daha ağzıyla kuş tutsa ona yaranamaz.hiç derslere girmez.
    etna pendragon
    etna pendragon
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

morelim -sonsuz
    Kadın Mesaj Sayısı123
    Büyü Gücü136
    Güç1
    Yaş29

Mesaj tarafından etna pendragon Perş. Kas. 11, 2010 9:00 pm

togan soysal

kendisi dil anlatım hocamızdır tam bir felaket sınıfa girdiği anda bağırmaya ve söylenmeye başlar (tm sınıflara ben fen sınıflarına gıcık oluyom diyomuş bize pislik yapar) sınıf susar hala konuşur durur durur bağır arkadaki inşşata diğer öğretmenlere devletin başındakilere ve olmassa olmaz öğrencilere etmediği küfür yoktur ama bir süre sonra dersi bağırmakla harcadığını anlar ve susup oturur. Alahım neler çekiyoz
    -Morgana
    -Morgana
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

ÖSS!!!!!!!!!!!!!!
    Kadın Mesaj Sayısı145
    Büyü Gücü151
    Güç2
    Yaş31

Mesaj tarafından -Morgana Perş. Kas. 11, 2010 9:08 pm

zuhaha zuhaha yazık size.
    ama bir öğretmenin küfretmesi hiç hoş birşey değil.. :S
    Bozdoğan
    Bozdoğan
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

lanet ösym
    Erkek Mesaj Sayısı94
    Büyü Gücü118
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından Bozdoğan C.tesi Kas. 13, 2010 8:35 am

bizim okul film gibi
    kimya hocamız çok saf biri dersinde gözünün önünde bile trahat rahat kopya çekebilirsiniz hatta ben biraz zorlamıştım bu soru yanlış die kağıdıma çözdü soruyu sora sil bunu dedi öyle birisi işte
    dil anlatımcımız namı diğer TK(talebe katili,tuvalet kağıdı...) tülay kurtulur çok çektik bütün lisece ben buçukar puanlık sınav yapan başka bi hoca tanımıyorum ya bide 53 ü tamamlamıştı 51 yapmıştı :@
    daha çok var ama çok uykum geldi gececiyim daha uyumadım kalanı uyanınca inş. : )
    Rain_Bradley
    Rain_Bradley

Keep The Magic Secret !
    Kadın Mesaj Sayısı1124
    Büyü Gücü1152
    Güç1
    Yaş29

Mesaj tarafından Rain_Bradley C.tesi Kas. 13, 2010 7:36 pm

Ergün Kaya - Coğrafya

Dersine -geç kalmamak için- koşarak girdiğimiz tek hocadır. Geç kalanı affetmez, yok yazar. Dersinde konuşan her öğrenciyi tebrik eder (Aferin, bravo, vs... ) =) Birbirinden ilginç şakaları vardır. Eğer bir öğrenciye takarsa mutlaka onu rezil eder. Coğrafyayı çok iyi anlatır. Bu nedenle de sınavlarında çok zorlanan öğrenci olmaz. Bu onu pek memnun etmez =) Sınavın bize kolay gelmesini kendisine yediremiyor herhalde =) Geçen gün sınavdan sonra bana ''Nasıl geçti kızım sınavın?'' dedi. Ben de '' Çok iyi geçti hocam, zorlanmadım.'' dedim; demez olaydım. Hocanın ifade şu : ''Tüh bee... Bir tane bile bulamadım.'' Very Happy
    RoBradley
    RoBradley
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Ptsi Kas. 29, 2010 8:56 pm

Ekrem Durmuş (gittide kurtulduk)

geçen sene 6. sınıflardan sadece bize girdi ve bir ... anlattığı yoktu açıyodu meb vitamini slayt izlet konu anlatma ders bitti adama ortak sınav sorularını soruyorsun ben nereden bileyim harbi kafadan var bu hocaya faceye bile grup açtım ekrem durmuştan nefret edenler diye =)

Arzu Çelik
    kadın iyiki bize girmiyor yok saçınızı toplayın öyle yapmayın şunu yapın şişko bide deli ediyor insanı

Thehost
    Thehost
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı303
    Büyü Gücü415
    Güç2
    Yaş28

Mesaj tarafından Thehost Ptsi Mart 21, 2011 8:25 pm

C.C.

Adamın adı Ceyhun Bugay ama aramızda hep CeCe deriz. Nedenini ben de bilmiyorum. =D Kendisi çok sert bir tiptir ve matematik öğretmenidir.

Buruşuk Keçi
    Kadının adı Aysun ama arkasından takılmayan lakap kalmadı. Herkese "Şımarıhhhrrrkk" demesiyle ünlüdür. =D

Alemin Kralı
    En sevdiğimiz hocalardandır ama hep dalgaya alınır. O okula gelirken kapıda "Alemin kralı geliyooo, geliyoo, geliyoo!" diye tempo falan tutarız. Sezer ama kendisine yaptığımızı asla ispatlayamaz. =D
    Miss.İlyasova
    Miss.İlyasova

Pretendingggg
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4076
    Güç3
    Yaş28

Mesaj tarafından Miss.İlyasova Salı Mart 22, 2011 9:23 pm

ahaha süper Very Happy
    bizim okulda hr tip var valla Very Happy
    bioloji öğrtmenmz 'what is this ozmoz?' diyen bi tptir küçük parmagından yüzük eksik olmaz ve baklava desenli parlak ruganları var Very Happy
    tarih öğrtmeni 'siz kalitesiniz,kaliteli bir okuldasınız değerlini bilin'lafı agzndan eksik olmaz
    fizikçi ' ben buna kızarım lafı ün salmıştır.Elin gavurlarının bile canı bizden daha değerli dyen aşırı milletçi bi hocmzdır Very Happy
    kimya öğrtmeni kendi halinde takılan biri.yorum yok ona Very Happy
    dil anltm hocamz 'pariiiiis annnem ' diye dolşan bi tip xd
    ve ingilizce sokaktn toplama birisi resmen 'maaaruul ingilizce marul tükrçe dır diyen aşırı zeka bi hocmz Very Happy
    Deniz Alkan
    Deniz Alkan
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Love you Merlin.
    Kadın Mesaj Sayısı23
    Büyü Gücü27
    Güç0
    Yaş26

Mesaj tarafından Deniz Alkan Paz Şub. 19, 2012 4:36 pm

Ben de anlatayım. Smile

Matematikçi.Emel hoca.

Sarışın güzel ve dediğim dedik çaldığım düdük. Very Happy

Türkçeçi.Gülcan hoca.

Bize Türkçe öğreteceğine hayat dersi verip duruyor.

Fenci.İlker hoca.

Odun desem yalan olmaz.Suratı hiç gülmüyor adamın.

İnkılapçı.Çiğdem hoca.

Dersi anlatır ama ben hariç kimse dinlemez. Cool

Aklıma başka gelmiyor.Gelince yazacağım. Very Happy Very Happy

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Eyl. 30, 2024 5:01 am