M W

Ersan İlyasova Fan Kulüp ~ Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Ersan İlyasova Fan Kulüp ~ Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

2 posters

Ersan İlyasova Fan Kulüp ~

●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    ●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

İneklemek zor iş..
    Kadın Mesaj Sayısı233
    Büyü Gücü301
    Güç2
    Yaş28

Ersan İlyasova Fan Kulüp ~ Empty Ersan İlyasova Fan Kulüp ~

Mesaj tarafından ●'ємяуѕ'мєяℓιη'● Salı Ekim 12, 2010 9:40 pm

Ersan İlyasova Fan Kulüp ~ 61699154218157933562100
    Ersan İlyasova

Ersan İlyasova (d. 15 Mayıs 1987, Eskişehir) Türk milli basketbol oyuncusudur. Asıl adının Arsen İlyasova olduğu ve 1984 yılında Özbekistan'ın Taşkent şehrinde doğduğu Özbekistan Basketbol Federasyonu tarafından iddia edilir. Alt yapılarda kendinden yaşça küçük olan oyunculara karşı oynayıp başarılar elde etmiştir.
    Genç yaşta yeteneği keşfedilerek Ülkerspor altyapısı tarafından yetiştirilmeye başlandı. 2004 - 2005 sezonunda kısa süreler de olsa Ülkerspor'da forma şansı bulduktan sonra 2005 NBA seçmelerinde Milwaukee Bucks tarafından otuz altıncı sıradan seçildi. Bir çok otorite tarafından bir sene daha Türkiye Basketbol Ligi'nde tecrübe kazanması gerektiği yorumu yapılmış olsa da 23 Ağustos 2005 günü Bucks ile iki yıllık kontrat imzaladı. Ancak sezon başlamadan, tecrübe kazanması amacıyla, NBA takımlarının daha çok genç oyuncularını yetiştirmek için kullandığı National Basketball Development League (NBDL) takımı Tulsa 66ers'a gönderildi. Bu takımda bir sezonda oynadığı 46 maçta 12,5 sayı ve 7,0 riband ortalamayla oynadı.
    Genç ve yıldız kategorilerinde birçok başarıya imza atmış olan genç oyuncu son olarak 2006 yılında İzmir'de düzenlenen Avrupa Ümitler Basketbol Şampiyonası 2006'da en değerli oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.NBA Scoutlari tarafindan Andrei Kirilenkoya benzetildigi bilinmektedir.19.07.2007 tarihinde İspanya'nın FC Barcelona takımına transfer olmuştur.
    2008-2009 sezonu icin takımı Barcelona'da kalarak çok doğru bir tercih yapmış, geleceğin en önemli oyuncuları arasında yerini şimdiden almayı başarmış, ülkemizde altyapının ne kadar da gelişmiş oldugunun en güzel örneği olan yıldız adayıdır.evlidir ve bir kız çocuğu vardır

Başkan: ●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    Başkan Yardımcısı: Miss.İlyasova
    Üyeler::W ●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    :W Miss.İlyasova

En son ●'ємяуѕ'мєяℓιη'● tarafından C.tesi Kas. 27, 2010 1:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Miss.İlyasova
    Miss.İlyasova
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}
     Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Pretendingggg
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4076
    Güç3
    Yaş28

Ersan İlyasova Fan Kulüp ~ Empty Geri: Ersan İlyasova Fan Kulüp ~

Mesaj tarafından Miss.İlyasova Cuma Kas. 19, 2010 6:57 pm

Ah.Evet bitanedir benim aşkım öyle.
    Ama bu fun clubu yanlış kişi açmış gibi geldi bana.Neyse.Çok kıskancım bunu daha önce söylememiştim dimi ? =)
    ●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    ●'ємяуѕ'мєяℓιη'●
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

İneklemek zor iş..
    Kadın Mesaj Sayısı233
    Büyü Gücü301
    Güç2
    Yaş28

Ersan İlyasova Fan Kulüp ~ Empty Geri: Ersan İlyasova Fan Kulüp ~

Mesaj tarafından ●'ємяуѕ'мєяℓιη'● C.tesi Kas. 27, 2010 1:50 pm

Evet, fark ettim kıskançlığını. Very Happy