M W

dizinin tek "olmamış" yanı Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

dizinin tek "olmamış" yanı Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

dizinin tek "olmamış" yanı

cxoc
    cxoc
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

hayallerimin dizisi..
    Erkek Mesaj Sayısı43
    Büyü Gücü62
    Güç1
    Yaş33

dizinin tek "olmamış" yanı Empty dizinin tek "olmamış" yanı

Mesaj tarafından cxoc Çarş. Ekim 26, 2011 9:40 pm

dizide nedense birisi kılıçla öldüğünde ne kılıçta nede yerde falan kan yok bu çok saçma başta çocuklarda izliyor o yüzden yapmıyorlar herhalde diye düşünüyordum ama o kadar ölüm falan var çocuk etkilencek olsa ondanda etkilenir hele 1x10uncu bölümde morgana bi adamın karnını kesiyor ama hiç kan çıkmıyor tmm spartacus kadar da beklemiyoruz ama en azından olması şart. ayrıca saçma olan diğer bir şeyde zırhın üstünden adam nasıl ölüyor? 1x10uncu bölümde arthur,merlin ve morgana ealdor a gidiyolar ya orda barbarlarla savaşıyolar orda morgana nın karnını kestiği adamda deri yada zincir zırh var ama kılıç adamı kesiyor ve kan çıkmıyor Smile büyü efektlerini yapanlar bunumu yapamıcak???? diziye notum 10/10 ama kan da olsaydı daha iyi olurdu. şimdi sıra övmeye geldi o kadar dövdük şimdide övelim : ) ben başka bir dizi daha bilmiyorum taklidi yapılan(camelot rezaletinden bahsediyorum),hele ki spartacus ün yapımcısı starz tarafından,o kadar tutmuş helal olsun...

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 10:29 am