M W

Gülse Birsel ~ Velev Ki Ciddiyim Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Gülse Birsel ~ Velev Ki Ciddiyim Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

2 posters

Gülse Birsel ~ Velev Ki Ciddiyim

PassionFlower
    PassionFlower
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Kadın Mesaj Sayısı84
    Büyü Gücü116
    Güç0
    Yaş28

Gülse Birsel ~ Velev Ki Ciddiyim Empty Gülse Birsel ~ Velev Ki Ciddiyim

Mesaj tarafından PassionFlower Cuma Ocak 29, 2010 3:48 pm

Gülse Birsel ~ Velev Ki Ciddiyim 12603418980812200916530
    Turkuvaz Kitap'tan çıkan Gülse Birsel'in kitabı, 15 Aralık'ta raflarda yerini alacak. İşte kitabın tanıtımı...

VELEV Kİ CİDDİYİM!

Yeryüzü belki geleceğe dair en umutsuz dönemini yaşıyor.
    Bu ülkedeki, bu gezegendeki insanlar arıza vermeye başladı!
    Birilerinin kurguladığı berbat bir senaryonun içinde saf saf oynayan aktörler olduğumuzu keşfediyoruz yavaş yavaş. Ve öfkeliyiz.
    Keyifler kaçık, tepeler atık! Uçlarımız sivrildi, birbirimize batıyoruz. Hepimiz, ne demekse, “öteki tarafa”, gıcığız!
    Ve en mülayim olanımız bile bizleri bu hale getirenleri bir eline geçirse, son yılların en popüler protesto gösterisindeki gibi, ayağından pabucunu çıkarıp kafalarına atıverecek! De, edebinden yapmıyor!
    Hala inanıyorum ki son gülen ve de en gevrek gülen, bu silahsız, işinde gücünde, sakin, ahlaklı, kibar, sessiz çoğunluklar olacak.
    Dolayısıyle bu kitabın kapağı aracılığıyla, kitabı alanlar adına, yani vekaleten, hali pür melalimize katkısı olan bütün kifayetsiz muhterislerin alnının ortasına, ayakkabımı “çtooong” diye fırlatıyorum!
    Mizah en iyi silah, en iyi ilaç...
    Son yılların popüler deyişiyle “Velev ki” ciddiyim, “Velev ki” ıskalamadım ve pabuç tam “yerine” ulaştı!
    Heheheheheh! Siz var ya siz!
    Düşüncesi bile içinizin yağlarını eritti değil mi?!
    O zaman artık biraz gevşeyip gülebiliriz.
    İyi okumalar!
    jenks
    jenks
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Erkek Mesaj Sayısı331
    Büyü Gücü354
    Güç0
    Yaş28

Gülse Birsel ~ Velev Ki Ciddiyim Empty Geri: Gülse Birsel ~ Velev Ki Ciddiyim

Mesaj tarafından jenks C.tesi Ocak 30, 2010 11:45 am

paylaşım için sağol Smile

Design By Merlin World

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 8:20 am