M W

Felsefe Yapma Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Felsefe Yapma Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+2
Orik
lancelot
6 posters

Felsefe Yapma

lancelot
    lancelot
    Kraliyet Üyesi {Editör}
    Kraliyet Üyesi {Editör}

Burdayım
    Erkek Mesaj Sayısı610
    Büyü Gücü694
    Güç6
    Yaş33

Felsefe Yapma Empty Felsefe Yapma

Mesaj tarafından lancelot C.tesi Ocak 30, 2010 10:58 pm

Zor bir oyuna hoşgeldiniz.xD Verilen kelimeyi herkes (uzun uzun) açıklayacak ama açıklamalarının hçbirinin gerçekle ilgisi olmaması lazm.(Başarana helal)

İlk Kelime

Rulo
    Orik
    Orik
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı287
    Büyü Gücü305
    Güç3
    Yaş31

Felsefe Yapma Empty Geri: Felsefe Yapma

Mesaj tarafından Orik Paz Ocak 31, 2010 9:11 am

Ruhlar ve bedenler aynı dünyada ayrı ayrı yaşıyoruz.Biz genç kalırken ruhumuz çöküyor biz yaşlanırken ruhumuz yüceliyor.Hayatta zaten rulo gibi değil mi?Bütün kötü anları bir sünger gibi emiyor.Bir portre üstüne resmimizi yapıyor İlginç her seferdede başarıyor.Portreye rulo her seferinde dokunduğunda bedenimizi aynı bırakıyor bizi onun yani portrenin kölesi yapıyor ve ruhumuz git gide bunuyor.Ama kimin umurunda rulo dünyaya bunu hep yapıyor.Dünyayı istediği renge bouyor sonrada bir kenera çöküyor ve olnaları seyrediyor.Bizi hissiz yapıyor bu rulo bizi geçmiş günlerden ayırıyor çünkü bizi baştan renklendiriyor.Her renk hayatın bir gerçeği bizi vicdan azabından kurtarıyor.Bazen kötü oluyoruz bir portrede bazende iyi beden ruhtan ayrılsada hep genç kalsak öyle değil mi?Hayat bu işte ruhların ahengiyle bir rulo yapar portreleri kimileri beğenir kendi resmini kimileride umursamaz atar bir kenera kendine bakma korkusuyla...

sıradaki kelime raptiye
    lancelot
    lancelot
    Kraliyet Üyesi {Editör}
    Kraliyet Üyesi {Editör}

Burdayım
    Erkek Mesaj Sayısı610
    Büyü Gücü694
    Güç6
    Yaş33

Mesaj tarafından lancelot Salı Şub. 02, 2010 8:34 pm

xD internetten çalmadın demi Orik
    Orik
    Orik
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı287
    Büyü Gücü305
    Güç3
    Yaş31

Mesaj tarafından Orik Çarş. Şub. 03, 2010 10:22 am

hayır lance böyle saçma bişey zaten internette olmaz ^^
    emine
    emine
    Büyücü {Süper Moderatör}
    Büyücü {Süper Moderatör}

..
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4044
    Güç7
    Yaş30

Mesaj tarafından emine Perş. Şub. 04, 2010 12:02 am

geçen gün dolaşırken bir raptiye gördüm raptiyenin bende çok güzel bi hatırası vardır bir keresinde küs olduğum bir arkadaşım bana doğum günümde raptiye hediye almıştı çok sevinmiştim bu raptiyeyle en byük dertlerimden birini halletmiş oldum ödev konusunda çok rahatladım bana zaman kazandırıyordu özel hayatıma daha çok zaman kalıyordu çok cömert bir hedyeydi ona borçlu hissettim kendimi ve barıştık şimdi çok iyi arkadaşız herşeyi raptiyenin hayatımı kolaylaştırmasına borçluyum. geçen gün gördüğüm raptiye beni bu kadar eskilere güzel hatıralara götürdü işte (çok saçma oldu ama amaç bu zaten dimi Very Happy Very Happy ) sıradaki kelime makas
    RoBradley
    RoBradley
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Çarş. Şub. 17, 2010 3:23 pm

bugün okulda sımackdavn(hehe) diye bir oyun varmış onu oynuyorlardı bende arkadaşlar neden birbirinize vuruyorsunuz dedim sonra birisine birşey olacak velisi gelip sizi suçlayacak müdüre gideceksiniz yapmayın ama sonra haşim arkadaşımız karnıma bir vurdu pislik vurdu hehe çok acıdı bende öğretmene gidip şikayet ettim ve öğretmen haşimi derste ayağa kaldırıp kızdı ve haşim bana çıkışta görüşeceğiz dedi birşey anlamadım çıkışta elinde makas ile geliyordu (hehehhehehehhehehehhe)

sıradaki kelime basketbol olsun

En son BrAdLeY-RoBeRT tarafından Ptsi Şub. 22, 2010 4:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    emine
    emine
    Büyücü {Süper Moderatör}
    Büyücü {Süper Moderatör}

..
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4044
    Güç7
    Yaş30

Mesaj tarafından emine Çarş. Şub. 17, 2010 7:26 pm

içinde makas kelimesi olması gerekiyodu ama Very Happy
    RoBradley
    RoBradley

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Ptsi Şub. 22, 2010 4:20 pm

prd cnm koydum
    pierrot
    pierrot
    Soylular {Özel Üye}
    Soylular {Özel Üye}

LaLaLa !
    Kadın Mesaj Sayısı1444
    Büyü Gücü1479
    Güç10
    Yaş29

Mesaj tarafından pierrot Cuma Şub. 26, 2010 4:41 pm

Basketbol hmm.

Aslında hayat bir basketbol değil midir? Evet öyledir. Son dakikada atılan 3lüklere benzer bazen.
    Arada bir faullerle baştan çıkarılmışa döneriz. Örnekleri çoğaltalım. Mesela ponpon kızlara göz ucuyla bakmaz mıyız? Bakarız. Hayat basketboldur. Tanrıda spikerdir aslında. Basketbolun sadece basketbol topuyla oynanıldığını da sanmayın. Einstein amcamız bile böyle demiş. Basketbolun nasıl doğduğunu merak ettiniz mi hiç? Google Wikipedia ne güne duruyor canım bakın öğrenin Twisted Evil [ Sıkıldığım için kesiyorum. Devam etmemi isteyenlerde yoktur eminim Very Happy ]

~ Bulut !
    bradleyezgi
    bradleyezgi
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı451
    Büyü Gücü505
    Güç10
    Yaş29

Mesaj tarafından bradleyezgi Cuma Mart 12, 2010 9:43 pm

bulut sana baktıkça robert ı görüyorum.o beyaz tenli robb...bulut:sen ki insanlara huzur veren,mutluluk saçan bembeyaz bir top gibisin...beyaz ve saf...o kadar şekersin ki seni pamuk şeker zannedip yiyesim geliyor...ve artık sana baktıkça saçmaladığım aklıma gelecek...biricik dost...-aşırı saçma olduuuuuuuuu-
    sıradaki kelime bilgi
    RoBradley
    RoBradley

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Cuma Mart 19, 2010 3:02 pm

birgün okuldayken sırada otururken öğretmen dedi ki (bilgi)sayardan oyun oynayacağız herkes sevindi hatta birisi çığlık atarken yere düştü bende hemen koştum kaldırdım ama koşarken ben düştüm yerime oturdum ve neden düştüğümü hatırlamaya çalıştım neyse öğretmen bilgisayarda pacmen mi ne o oyunu oynarken birden bilgisayarda korkunç bir canavar çıktı öğretmen de müdürün odasına kaçtı

ahahhaha komedi oldu

sıradaki kelime kral

Design By Merlin World

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 2:04 pm