M W

Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009 Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009 Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+6
bradleyezgi
morgana
Dimple
Miss.İlyasova
saqopa
RoBradley
10 posters

Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009

RoBradley
    RoBradley
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009 Empty Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009

Mesaj tarafından RoBradley Çarş. Şub. 10, 2010 3:31 pm

Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009 Bradley-james

Son dönemlerde bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bitmek tükenmek bilmeyen bir yakışıklılık ve güzellilik almış başını gidiyor...İpek Atcan

Özellikle son birkaç senedir yakışıklı oyuncu sayısında bir artış oldu.İleride anlatırım torunlarıma ''ah ah bizim zamanın yakışıklısıydı bunlar'' diye.Hoş, anlattığımda hepsi yaşlanmış olacak ama...Smile

BAK SEN ŞU İNGİLTEREYE
    Şu anda 26 yaşında olan İngiliz Bradley James son dönemin parlayan yıldızlarından.Şu İngiltere'de ne biçim keramet vardır.Mesela Robert Pattinson da oradan.Şimdi ne var bunda diyeceksiniz ama genelde böyle büyük nam salan, ünlenen oyuncular Amerika'dan çıkar da o yüzden hayretlerdeyim.Dönelim Bradley'e birçok dizide ufak tefek rollerde yer alan Bradley'nin asıl patlama noktası son dönemlerde gündemde olan ve Türkiye'de de sıkı hayran takipçi kitlesi bulunan ''Merlin'' ile gerçekleşti.Yakışıklılığı ile ana karakter Merlin'i bile gölgede bıraktı Bradley.

ÇOK YAŞA KRALIM!
    Bradley James bu dizide Kral Uther'in oğlu Prens Arthur rolünde.Yani geleceğin Camelot kralı.Dizide Buffy the Vampire Slayer'dan tanıdığımız Anthony Head, Arthur'un babası Kral Uther'i canlandırıyor.Bradley de sıkı bir Buffy fan'ıymış zamanında.İlk provada Anthony Head'ı görünce o kadar heyecanlanmış ki repliklerini unutmuş:)Sonra toparlamış tabi, hatta o kadar havaya girmiş ki en tehlikeli sahneleri bile dublörüne bırakmadan oynamaya başlamış.Bildiğiniz gibi, Arthur'un efsanesi defalarca sinemaya ve televizyona aktarıldı.Fakat Bradley James bugüne kadarki Arthur'ların en cicisi en yakışıklısı.James de böylesine önemli bir karakteri canlandırdığı için kendisini şanslı hissediyor.''Herkes efsaneyi bildiğinden onun nasıl bir krala dönüşeceğini biliyor ama öncesinde nasıl birisi olduğunu kimse bilmiyor.Bu çok uzun, şaşırtıcı ve zor bir yolculuk olacak'' diyor.Bu yolculukta peşindeyiz Bradley bunu bil! :p

BRADLEY JAMES KİM?
    11 Ekim 1984 İngiltere doğumlu.''Portobello 196'' adını taşıyan kısa bir filmde rol almış.''Merlin'' dışında ''Dis/Connected'' ve ''Lewis'' dizilerinde rol almış.Şu ana kadar 9 adet tiyatro oyununda oynamış.Futbolu çok seviyor.En sevdiği yemek biftek.

En son BrAdLeY-RoBeRT tarafından Perş. Şub. 11, 2010 2:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    saqopa
    saqopa
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Mesaj Sayısı117
    Büyü Gücü145
    Güç2
    Yaş28

Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009 Empty Geri: Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009

Mesaj tarafından saqopa Çarş. Şub. 10, 2010 7:57 pm

kesin almam gerekiyor bu sayısını blue jeans'ın sağol tatlım
    Miss.İlyasova
    Miss.İlyasova

Pretendingggg
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4076
    Güç3
    Yaş28

Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009 Empty Geri: Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009

Mesaj tarafından Miss.İlyasova Çarş. Şub. 10, 2010 10:04 pm

Son zamanların En yakışıklısı Bradley<3 <3 ahah ahah
    RoBradley
    RoBradley

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Perş. Şub. 11, 2010 2:51 pm

saqopa demiş ki:kesin almam gerekiyor bu sayısını blue jeans'ın sağol tatlım

Bu ay değil cnm kasım ayındaydı Crying or Very sad
    saqopa
    saqopa
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Mesaj Sayısı117
    Büyü Gücü145
    Güç2
    Yaş28

Mesaj tarafından saqopa Perş. Şub. 11, 2010 3:40 pm

offf bu kadar da olmaz xD
    Dimple
    Dimple
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Kadın Mesaj Sayısı83
    Büyü Gücü128
    Güç4
    Yaş114

Mesaj tarafından Dimple Perş. Şub. 11, 2010 7:52 pm

Blue Jean (Y)
    tesekkürler paylasım icin ..
    morgana
    morgana
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Mesaj Sayısı9
    Büyü Gücü12
    Güç0
    Yaş28

Mesaj tarafından morgana Cuma Şub. 12, 2010 5:06 pm

off yha alamamıştıım benn Crying or Very sad
    RoBradley
    RoBradley

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Cuma Şub. 12, 2010 5:08 pm

bende şans eseri aldım twilightla ilgili bişe veriyodu
    bradleyezgi
    bradleyezgi
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı451
    Büyü Gücü505
    Güç10
    Yaş29

Mesaj tarafından bradleyezgi Salı Şub. 16, 2010 7:06 pm

bradleyyyyyyyyyyyyy ahah aşıklar ^^ yehhu
    ßradLeY ' m
    ßradLeY ' m
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Mesaj Sayısı16
    Büyü Gücü16
    Güç0
    Yaş27

Mesaj tarafından ßradLeY ' m Ptsi Mart 01, 2010 7:26 pm

bana arkadaşım getirmişti o sayfayı okudum ya ölürüm ben ona ya aşkım benim of cok seviyorum!!! I love you
    Bellalice
    Bellalice
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı27
    Büyü Gücü27
    Güç0
    Yaş27

Mesaj tarafından Bellalice Cuma Tem. 30, 2010 11:41 am

O posteri görmüştüm ama almamıştıminanmıyorum ya ilk defa ekimde doğduğum için mutlu oldum aynı ayda doğmuşuz ve benim doğum günüm tam bir hafta sonra keşke bir arkadaşımın yerinde olsaydım o 11 ekim doğumlu
    qntkc
    qntkc
    Saygınlığı ve Efendiliği olan Kraliyet Üyesi
    Saygınlığı ve Efendiliği olan Kraliyet Üyesi

mutsuzum :(
    Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc Cuma Tem. 30, 2010 2:51 pm

nefret ettim tercihlerden herşeyi kaçırıyorum yaa Blue Jean Dergisi Yakışıklı Şövalye Bradley James Kasım 2009 445736
    cadikiz
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

bakudeyimm..
    Kadın Mesaj Sayısı62
    Büyü Gücü64
    Güç0
    Yaş27

Mesaj tarafından cadikiz Ptsi Kas. 21, 2011 12:26 pm

cook tsk ederim coook guzel bir haber ah cnm yakisiklimm!

Design By Merlin World

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 4:47 pm