M W

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

3 posters

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!

RoBradley
    RoBradley
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}
     Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Empty Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!

Mesaj tarafından RoBradley Salı Nis. 13, 2010 6:24 pm

Robert Pattinson’ın Beni Hatırla filmi bu hafta sonu Arjantin, Fransa ve birkaç Avrupa ülkesinde daha vizyona girdi. Film Paris ve civarında 6. sıradaydı. Romantik dramanın uluslararası hasılatı 36 bölgede toplam 2,302 salonda 4,7 milyon dolar oldu. Toplam uluslararası hasılat 27 milyon dolara ulaştı.

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! 000t2bcx

16 milyon dolara malolan Beni Hatırla, şu an 18,7 milyon dolar Kuzey Amerika olmak üzere dünya çapında 45,7 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

4 Nisan tarihine kadar filme en çok ilgi gösteren yabancı ülkeler sırası ile– şüphesiz ki Robert Pattinson’ın Alacakaranlık Efsanesi bu ilgiyi körükledi – Rusya ve Eski Sovyetler Birliği Ülkeleri, 3.15 milyon dolar; İtalya, 2.35 milyon dolar ; Almanya, 1.9 milyon dolar; Brezilya, 1.71 milyon dolar; Büyük Krallık/İrlanda/Malta, 1.5 milyon dolar; Avustralya, 1.21 milyon dolar; ve İspanya, 1.1 milyon dolar.

Filmin 250,000 dolardan fazla hasılat yaptığı diğer ülkeler ise; Meksika, 684 bin dolar; Yunanistan, 423 bin dolar ; İsveç, 405 bin dolar; Portekiz, 347 bin dolar; Polonya, 333 bin dolar; Avusturya, 301 bin dolar; ve Hollanda, 276 bin dolar.

Beni Hatırla önümüzdeki haftalarda Şili ve Türkiye’de vizyona girecek. Halen Çin, Japonya ve Güney Kore gibi bir kaç büyük pazarda gösterilmeye başlanmadı. Film kesinlikle dünya çapında 50 milyon dolardan fazla kazanacak, belki 60 milyon dolara da çıkabilir.

RobertPattinsonTR
    miray
    miray
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı471
    Büyü Gücü491
    Güç12
    Yaş31

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Empty Geri: Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!

Mesaj tarafından miray Perş. Mayıs 06, 2010 5:27 pm

iyi film gitmenizi tavsiye ederim..
    Cliff_Burton
    Cliff_Burton
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Erkek Mesaj Sayısı103
    Büyü Gücü123
    Güç8
    Yaş33

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Empty Geri: Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!

Mesaj tarafından Cliff_Burton Paz Mayıs 09, 2010 10:56 am

bu adam oynuyorsa ben gitmem şahsen...uyuz oldugum kişiliklerden birisi
    miray
    miray
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı471
    Büyü Gücü491
    Güç12
    Yaş31

Mesaj tarafından miray Paz Mayıs 09, 2010 6:41 pm

niye ki gayette güzel oynuyor bence Smile)
    Cliff_Burton
    Cliff_Burton
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Erkek Mesaj Sayısı103
    Büyü Gücü123
    Güç8
    Yaş33

Mesaj tarafından Cliff_Burton Paz Mayıs 09, 2010 8:25 pm

bilmemki..hareketleri falan...belkide uyuz olmamın sebebi baskalarının fazla abartmasıdır =) buda olabilir
    miray
    miray
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı471
    Büyü Gücü491
    Güç12
    Yaş31

Mesaj tarafından miray Ptsi Mayıs 10, 2010 5:36 pm

hımm anladım o da olabilir tabi Smile

Design By Merlin World

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 3:42 pm