M W

Türk oyunculara Melin dizisinde rol verseydiniz kim kimin yerinde olurdu? Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Türk oyunculara Melin dizisinde rol verseydiniz kim kimin yerinde olurdu? Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+2
MerlinWorld
linkinpark_sirena
6 posters

Türk oyunculara Melin dizisinde rol verseydiniz kim kimin yerinde olurdu?

linkinpark_sirena
    linkinpark_sirena
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Hayat boyu öğrenci...
    Kadın Mesaj Sayısı400
    Büyü Gücü491
    Güç11
    Yaş38

Türk oyunculara Melin dizisinde rol verseydiniz kim kimin yerinde olurdu? Empty Türk oyunculara Melin dizisinde rol verseydiniz kim kimin yerinde olurdu?

Mesaj tarafından linkinpark_sirena Paz Mart 14, 2010 8:43 pm

Merlin zaten bir Türk yönetmenle çekiliyor ve tüm oyuncular gerçekten olağanüstü..Bu sadece bir merak..
    Benim listem şu şekilde:
    Merlin: Mert Fırat
    Arthur: Engin Altan Düzyatan
    Morgana: Demet Evgar
    Gwen: Neşe Sayles
    Gaius: Çetin Tekindor
    Uther: Rutkay Aziz
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Türk oyunculara Melin dizisinde rol verseydiniz kim kimin yerinde olurdu? Empty Geri: Türk oyunculara Melin dizisinde rol verseydiniz kim kimin yerinde olurdu?

Mesaj tarafından MerlinWorld Ptsi Mart 15, 2010 3:48 pm

o engin varya bradly nin kılı bile olamaz onu söylim !!! Ayrıca o Morgana denen kadın yaşlı gibi geldi bana oda morgana'nın saçının teli bile olamaz ! Uther'da hiç olmaz haha Gaius o kadar genç olmazzz. bak işte gwen ı sevdim o güzel olurdu keşke o olsaydı. esmer filan ama angel dan çok daha çekici orası güzel olmuş ! hahaha Merlin o kadar yaşlımı dostum. genç cocuk deniyor dikkatini çekerim !

Benim listem yok çünkü yapacak bir liste yok Wink
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Türk oyunculara Melin dizisinde rol verseydiniz kim kimin yerinde olurdu? Empty Geri: Türk oyunculara Melin dizisinde rol verseydiniz kim kimin yerinde olurdu?

Mesaj tarafından MerlinWorld Ptsi Mart 15, 2010 3:49 pm

ayrıca merlin ' e oynayacak birinin tatlı ve masum yüzlü olması lazım. o dediğin kişi çok itici yüzü var Wink
    linkinpark_sirena
    linkinpark_sirena
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Hayat boyu öğrenci...
    Kadın Mesaj Sayısı400
    Büyü Gücü491
    Güç11
    Yaş38

Mesaj tarafından linkinpark_sirena Salı Mart 16, 2010 12:31 am

Şimdi eleştirilerine bir bakalım..Zaten mesajı yazarken dizinin asıl karakterleri ile ilgili görüşlerimi belirtmiştim..Türkiye'de zaten onların yerini tutan birileri olamaz ki olsa o dizi Türkiye'de çekilirdi..Benim amacım sadece olabilme ihtimali olabilecek kişileri yazmaktı hani biraz da fikirlerinizi merak etmiştim doğrusu..Smile Fikrini paylaştığın için teşekkürler..Merlin konusuna gelince..Elimde en iyi o dediğim şahs-ı muhterem vardı..aklıma başka biri gelmedi..Smile
    RoBradley
    RoBradley
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}
     Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Salı Mart 16, 2010 2:28 pm

kimse şuanki oyuncuların yerini tutamaz hem oynasalar bile hiç uyduramazlar rolle
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Çarş. Mart 17, 2010 12:26 pm

türkiye'de eminim vardır ama şu anki oyuncular arasında yok.
    linkinpark_sirena
    linkinpark_sirena
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Hayat boyu öğrenci...
    Kadın Mesaj Sayısı400
    Büyü Gücü491
    Güç11
    Yaş38

Mesaj tarafından linkinpark_sirena Çarş. Mart 17, 2010 4:07 pm

Smile Keşfedilmeyi bekliyorlar..Smile Haklısınız ,tabi ki de orijinallerin yerini hiç kimse tutamaz..
    emine
    emine
    Büyücü {Süper Moderatör}
    Büyücü {Süper Moderatör}

..
    Kadın Mesaj Sayısı3986
    Büyü Gücü4044
    Güç7
    Yaş30

Mesaj tarafından emine Cuma Mart 19, 2010 9:37 pm

ay bi an gözümde başkalarını canlandıramadım Very Happy korkunç bence Very Happy Very Happy
    Büsh*
    Büsh*
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Kadın Mesaj Sayısı55
    Büyü Gücü60
    Güç1
    Yaş27

Mesaj tarafından Büsh* Çarş. Mart 31, 2010 9:01 pm

Nedense aklımda bir oyuncu listesi belirdi.

Arhur yerine : Kıvanç tatlutuğ.
    Not: sevmem aslında. sadece aklıma gelen kişi oydu. Türk değil mi kesin onu seçerler xD

Gwen :Bülent ersoy xD
    Üstüne tanımam.
    Morgana : onun kadar güzelini bulamazlar =P
    Merlin: ya ama bilmiyorum. Merlin yerine sempatik biş igerek. bilemiyorum...
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Çarş. Mart 31, 2010 9:09 pm

aynen katılıyorum. Bülent ersoy oynayamaz çünkü bu tip kameralar o görüntüyü sağlayamıyormuş Very Happy
    Büsh*
    Büsh*
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Kadın Mesaj Sayısı55
    Büyü Gücü60
    Güç1
    Yaş27

Mesaj tarafından Büsh* Çarş. Mart 31, 2010 9:11 pm

xD haklısın . Bunu nasıl hesaba katmam xD
    qntkc
    qntkc
    Saygınlığı ve Efendiliği olan Kraliyet Üyesi
    Saygınlığı ve Efendiliği olan Kraliyet Üyesi

mutsuzum :(
    Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc Salı Tem. 06, 2010 4:12 pm

zaren kimse arthur gibi olamaz
    merlinbin yerine de kimseyi düşünemiyorum
    morgana da öyle
    gerisi de pek önemli diil zaten

Design By Merlin World

Forum Saati Paz Ekim 06, 2024 3:43 pm