M W

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+18
karatmonova
Bozdoğan
|#|ArthurPendragon|#|
Mrs.Lautner
Thehost
Unique
legend_merlin
hande93
vilada
qntkc
merlinimm
sezen
RoBradley
leydi morganam
arwen
MerlinWorld
nilü
bobmarley
22 posters

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana?

bobmarley
    bobmarley
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Erkek Mesaj Sayısı11
    Büyü Gücü16
    Güç1
    Yaş30

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? Empty Arkadaşlar neden gwen degılde morgana?

Mesaj tarafından bobmarley Çarş. Nis. 14, 2010 6:05 pm

arkadaslar neden gwen degılde morgana sızce morgana neden guzel gwen neden guzel hangı ozellıklerı sızı etkılıyor .gwencıları beklıyorum konumuza yorumlarını beklıyorum gwen cılar cekınmeyın
    nilü
    nilü
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Kadın Mesaj Sayısı16
    Büyü Gücü21
    Güç1
    Yaş42

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? Empty Geri: Arkadaşlar neden gwen degılde morgana?

Mesaj tarafından nilü Perş. Nis. 15, 2010 8:27 am

gweni seviyorum çünkü çok tatlı,
    her işini layıkıyla yapıyor,

gwenin güzelliği merlini ve arturu büyülediği için önem katıyo.
    gwen herkeze pozitif enerji dağıtıyor,o yüzden gwen çok seviliyor..

morgana ise kendine buyruk bir kız...
    o yüzden kimseye kendini aşık edemez durumda..

ama gwene herkez aşık olabilir...

benim düşüncem bu..
    morgana kırılmasın ama gweni daha çok seviyorum..
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? Empty Geri: Arkadaşlar neden gwen degılde morgana?

Mesaj tarafından MerlinWorld Perş. Nis. 15, 2010 10:32 pm

aşık olmaya göre bişey yok bu kız ikili oynuor ona uyuz oluorm.
    lancelot'a severken Arthur'a yalan gülüşleri beni deli ediyor. Anti-GweN
    Bu video tüm morgana severlere gelsin.
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Perş. Nis. 15, 2010 10:36 pm

MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Perş. Nis. 15, 2010 10:41 pm

işte size en güzel cevap !!!!
    Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? W02
    nilü
    nilü
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Kadın Mesaj Sayısı16
    Büyü Gücü21
    Güç1
    Yaş42

Mesaj tarafından nilü Cuma Nis. 16, 2010 7:27 am

klip süper...
    gwen iki aşk arasındamı merline ne oldu..

gwene aslında artur daha çok yakışıyor nedense..
    merlinlede beraberliği olsa fark etmez..

gwene her genç yakışır valla..
    arwen
    arwen
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı29
    Büyü Gücü32
    Güç3
    Yaş28

Mesaj tarafından arwen Cuma Nis. 16, 2010 2:58 pm

gwen çok güzel ve tatlı bir kız ve ikili oynamıyo 3.sezon gelicek daha, o zaman ne diyeceksek diyelim lütfen.
    ve gelelim gwenin ve morgananın farklarına.gwen sıcak bir kız morgana buz dolabı gibi.gwen kötü değil iyi kalpli ama morgana kötü.gwen arkadan vurmaz ama morgana bunu çok iyi yapıo(bkz:uther).uther ona kızı gibi davranıyo ama o utherin ölmesini istiyo.gwen morgana için kendini feda etti(bkz.4.bölüm)ama morgananın böle bir şey yaptığını görmedim orda kız yatak düzeltiyo gidiyo kıza bağırıyo dışarı çık diye.gwen cesur ama morgana korkak yakalanıcam diye ödü kopuyo(bkz.cadı avcısının geldiği bölüm).ve morgananın en sevmediğim özelliği dudağını titretiyo ağlarken ne öle yaa küçük emrah Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? 938174 gibi.gwen ise bir tek gözyaşı döktüğünü gördüm öle bağıra çağıra ağlamıyo(ne kadar acı çeksede).
    leydi morganam
    leydi morganam
    Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam C.tesi Nis. 17, 2010 1:12 pm

morgana güzel bi kız ve güzel olduğu gibi uthera ihanet etmiyo uther acımasız bi insan olduğu ve bildiğiniz gibi morganada bi büyücü yani cadı uther büyücüleri öldürüyo.yani morgana gibileri öldürüyo.eğer uther olmasa büyücüler güçlerini kötüye kullanmazlar.morgana da uther morgana gibileri öldürdüğü için utherin ölmesini istemez.
    arwen
    arwen
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı29
    Büyü Gücü32
    Güç3
    Yaş28

Mesaj tarafından arwen C.tesi Nis. 17, 2010 3:46 pm

uther acımasız birisi olabilir ama morganaya çok iyi davranıyo kadın el bebek gül bebek yetişti ama kalk ekmek yediği kapıya "utheri"öldürmeye çalış.biz buna "ihanet"diyoruz.ama gwen ölemi yaptı uther babasını öldürdü merlin ona "eğer utheri öldürmek için bir fırsat eline geçerse onu öldürür müydün?"dedi oda "hayır.eğer öle bir şey yaparsam ondan ne farkım kalır"dedi işte asillik budur.ben gweni bu yüzden seviyorum çok asil,iyi kalpli.ve kötülüğünde hiçbir mazareti yoktur,olamaz.ve güzellik kötülüğe engel değildir kötü zaten kötüdür "ayy ben güzelim ben kötülük yapamam"demiyolar.yani güzel olduğu için iyi olması gerekmez saçma yani.
    bobmarley
    bobmarley
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Erkek Mesaj Sayısı11
    Büyü Gücü16
    Güç1
    Yaş30

Mesaj tarafından bobmarley Ptsi Nis. 19, 2010 5:03 pm

gwen cılar sessiz kalmayın cekınmeyın yazın
    leydi morganam
    leydi morganam

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam Çarş. Nis. 21, 2010 9:23 am

eğer farkındaysanız morgana uther gwenin babasını ve kendi gibileri öldürdüğü için utheri sevmiyo.ve yine farkındaysanız morgananın babası da uther yüzünden öldü.üstelik gwenin babasının öldüğü bölümde morgana önce tauren in utheri öldürmesini isteyip sonrada dayanamayıp taureni kendisi öldürmüştü.
    RoBradley
    RoBradley
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}
     Kraliyet Üyesi {Moderatör}

Bradley'imi Özlediim...
    Kadın Mesaj Sayısı923
    Büyü Gücü2099
    Güç175
    Yaş30

Mesaj tarafından RoBradley Perş. Nis. 29, 2010 2:26 pm

şöyle bişe var
    efsanede 2 yol var
    ama arthur ölürken gwen lancelota kaçıp kahrından fln ölüyor

ayy kafam karıştı
    nası sonlandırcklar diziyi yav??
    sezen
    sezen
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Kadın Mesaj Sayısı4
    Büyü Gücü4
    Güç0
    Yaş29

Mesaj tarafından sezen Cuma Nis. 30, 2010 9:35 am

gwen morganadan da sıcak geliyor bana belki bu morgananın merlini hep zor kararlar vermesine sebep olduğu içindir
    merlinimm
    merlinimm
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı44
    Büyü Gücü44
    Güç0
    Yaş29

Mesaj tarafından merlinimm Paz Mayıs 09, 2010 5:29 pm

morgana bnm gibi açıkcası buz gibi resmen gwen öle deil iyi kalpli ama morganayı daa çok seviorum ne de olsa aynı özellikleri taşıoruz ama huylarımı sevmiorum Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? 76693
    qntkc
    qntkc
    Saygınlığı ve Efendiliği olan Kraliyet Üyesi

mutsuzum :(
    Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc Paz Mayıs 30, 2010 6:37 pm

gwene sinir oluyorum gwen ölsün istiyorum Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? 421683
    çok iki yüzlü ve arthura hiiiiç ama hiiiiç yakışmıyooo Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? 421683
    arwen
    arwen
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı29
    Büyü Gücü32
    Güç3
    Yaş28

Mesaj tarafından arwen Ptsi Mayıs 31, 2010 6:01 pm

qntkc demiş ki:gwene sinir oluyorum gwen ölsün istiyorum Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? 421683
    çok iki yüzlü ve arthura hiiiiç ama hiiiiç yakışmıyooo Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? 421683
    arthura yakıştırmıyo olabilirsin ama o iki yüzlü değil.yeter yaa yeter nerde ikiyüzlülüğünü gördünüz.lancelot'a 1.sezon bir şeyler hissetti ondada arthur ona aşık değildi.2.sezondada lanet olasıca lancelotla öpüştü hine arthurla aralarında bir şey belli değildi.arthur ona umut vermedi hem arthur kaç kızla öpüştü;
    sophia
    vivian.utanmasa morganayı bile öpücekti Allah bilir.
    ve gwen ölsün diyorsun burda gweni sevenlerde var dimi acaba bunu hiç düşündünmü.hee unutmadan gwen merlinide öptü ama o an sadece sevinçten öptü.heyecanlandı en iyi "arkadaşı"ölümden dönmüş.ve o zamanda arthurla "aralarında bir şey yoktu".
    arwen
    arwen
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kadın Mesaj Sayısı29
    Büyü Gücü32
    Güç3
    Yaş28

Mesaj tarafından arwen Ptsi Mayıs 31, 2010 6:06 pm

leydi morganam demiş ki:eğer farkındaysanız morgana uther gwenin babasını ve kendi gibileri öldürdüğü için utheri sevmiyo.ve yine farkındaysanız morgananın babası da uther yüzünden öldü.üstelik gwenin babasının öldüğü bölümde morgana önce tauren in utheri öldürmesini isteyip sonrada dayanamayıp taureni kendisi öldürmüştü.
    bunun içinde diyebileceğim tek şey "ne kadar bilirsen bil ne kadar anlatırsan anlar senin anlattığın karşınınkinin anladığı kadardır".sen morganayı tutyon bende gweni ne diyim.ama 3.sezon herşeyi açığa çıkıcak "prensesimizin(!)".
    qntkc
    qntkc

Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc Ptsi Mayıs 31, 2010 6:38 pm

bence arkadaşın hayata dönünce gidip de arkadaşını sevinçten dudağından öpmezsin... ayrıca arthur vivian ı isteyerek öpmedi eğer büyülenmeseydi onu öpmezdi...
    vilada
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Kadın Mesaj Sayısı65
    Büyü Gücü268
    Güç154
    Yaş35

Mesaj tarafından vilada Paz Haz. 27, 2010 3:27 pm

Gwencılar = ümitsiz vaka Very Happy Very Happy
    vilada
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Kadın Mesaj Sayısı65
    Büyü Gücü268
    Güç154
    Yaş35

Mesaj tarafından vilada Paz Haz. 27, 2010 3:28 pm

bu arada arwen Gwen'nın Avukatımı oldun. Bide gwen'ı Gwendan çok savunuyorsun... senin Gwen olmandan kuşkulanmaya başladım Very Happy
    vilada
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Kadın Mesaj Sayısı65
    Büyü Gücü268
    Güç154
    Yaş35

Mesaj tarafından vilada Paz Haz. 27, 2010 3:31 pm

Arwen : Gwen , Lancelot'a kaçmakla Arthur'a en büyük kötülüğü yaptı Camleot yıkıldı oun yüzdünden (efsane)
    MerlinWorld
    MerlinWorld
    Prens{*Yönetici*}
    Prens{*Yönetici*}

Çok neşeliyim
    Erkek Mesaj Sayısı1277
    Büyü Gücü74015
    Güç69918
    Yaş38

Mesaj tarafından MerlinWorld Cuma Tem. 02, 2010 2:26 pm

bencede katılıyorum, ama çok iyi bir kız
    qntkc
    qntkc

Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc Salı Tem. 06, 2010 4:24 pm

ben bi türlü ısınamadım bu kıza Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? 467531
    hande93
    hande93
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

Kadın Mesaj Sayısı13
    Büyü Gücü14
    Güç0
    Yaş30

Mesaj tarafından hande93 Çarş. Tem. 14, 2010 12:33 am

ben gweni çok tatlı vede sempatk bluyorum açıkcasıı Very Happy birçok kişinin tersine morgana bana çok soğuk geliyor... gwenden gzl olablr ama diyorm ya scak değil glmsediğinde ble swimli gelmiyor bna morgana... ama gwenin srekli glmsemesine bayılıyorm ve onu çk samimi bluyorum Very Happy tabiiki yanlış yaptığı şeyler var ama dzide çoğu karakterin hataları var neden gwininkiler bu kdr gze btıyor onu da anlamıyorm Rolling Eyes hem bna kalırsa lancelot konusunda tek şuclu gwen değil arthur'da da war suç! o kıza brz umut verseydi gwen de beklerdi onu! we yne 2.sezon 4. blmde hatalı olduğu noktalar war ama gwenin tarafndan da bakarsak orda ölümün eşiğinde kız! lancelot ona destek oluyor hem gwen orda arthurun gliceni nerdn blsin?
    legend_merlin
    legend_merlin
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Erkek Mesaj Sayısı126
    Büyü Gücü138
    Güç12
    Yaş26

Mesaj tarafından legend_merlin Çarş. Tem. 14, 2010 9:01 pm

hande93 demiş ki:ben gweni çok tatlı vede sempatk bluyorum açıkcasıı Very Happy birçok kişinin tersine morgana bana çok soğuk geliyor... gwenden gzl olablr ama diyorm ya scak değil glmsediğinde ble swimli gelmiyor bna morgana... ama gwenin srekli glmsemesine bayılıyorm ve onu çk samimi bluyorum Very Happy tabiiki yanlış yaptığı şeyler var ama dzide çoğu karakterin hataları var neden gwininkiler bu kdr gze btıyor onu da anlamıyorm Rolling Eyes hem bna kalırsa lancelot konusunda tek şuclu gwen değil arthur'da da war suç! o kıza brz umut verseydi gwen de beklerdi onu! we yne 2.sezon 4. blmde hatalı olduğu noktalar war ama gwenin tarafndan da bakarsak orda ölümün eşiğinde kız! lancelot ona destek oluyor hem gwen orda arthurun gliceni nerdn blsin?
    çok sempatik bi kız gerçekten de

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Eyl. 30, 2024 4:37 am