M W

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+18
karatmonova
Bozdoğan
|#|ArthurPendragon|#|
Mrs.Lautner
Thehost
Unique
legend_merlin
hande93
vilada
qntkc
merlinimm
sezen
RoBradley
leydi morganam
arwen
MerlinWorld
nilü
bobmarley
22 posters

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana?

Unique
    Unique
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

Kadın Mesaj Sayısı114
    Büyü Gücü129
    Güç3
    Yaş30

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 Empty Geri: Arkadaşlar neden gwen degılde morgana?

Mesaj tarafından Unique Cuma Tem. 23, 2010 7:43 pm

qntkc demiş ki:ben bi türlü ısınamadım bu kıza Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 467531
    Katılıyorum yaa. Arthur'la da hiç yakışmıyorlar bence. Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 Affraid
    qntkc
    qntkc
    Saygınlığı ve Efendiliği olan Kraliyet Üyesi

mutsuzum :(
    Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 Empty Geri: Arkadaşlar neden gwen degılde morgana?

Mesaj tarafından qntkc Paz Tem. 25, 2010 4:47 pm

Unique demiş ki:
    qntkc demiş ki:ben bi türlü ısınamadım bu kıza Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 467531
    Katılıyorum yaa. Arthur'la da hiç yakışmıyorlar bence. Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 Affraid

kesinlikle haklısın...
    Thehost
    Thehost
    Saygınlık Kazanmış Kişi
    Saygınlık Kazanmış Kişi

Kadın Mesaj Sayısı303
    Büyü Gücü415
    Güç2
    Yaş28

Mesaj tarafından Thehost C.tesi Ağus. 14, 2010 2:30 pm

Ya gwen gıcık bir kere Very Happy
    Nefret ediyorum...
    Orada saf güzellik dururken dizideki bütün filintaların buna amade olmasına tip oluyorum Very Happy
    Boğasım geliyor gacıyı Very Happy
    Bir halta benzese zoruma gitmeyecek...
    Hem çirkin
    Hem arthuru aldatıyor
    Hem camelot un yıkılmasına sebep oluyor
    Hem de sürekli daldan dala pozisyonunda...
    Bir merlin,bir arthur,bir lancelot...
    Oh Maşallah işler tıkırında Very Happy
    qntkc
    qntkc

mutsuzum :(
    Kadın Mesaj Sayısı2706
    Büyü Gücü2729
    Güç6
    Yaş32

Mesaj tarafından qntkc C.tesi Ağus. 14, 2010 3:38 pm

[quote="thehost"]Ya gwen gıcık bir kere Very Happy
    Nefret ediyorum...
    Orada saf güzellik dururken dizideki bütün filintaların buna amade olmasına tip oluyorum Very Happy
    Boğasım geliyor gacıyı Very Happy
    Bir halta benzese zoruma gitmeyecek...
    Hem çirkin
    Hem arthuru aldatıyor
    Hem camelot un yıkılmasına sebep oluyor
    Hem de sürekli daldan dala pozisyonunda...
    Bir merlin,bir arthur,bir lancelot...
    Oh Maşallah işler tıkırında Very Happy[/quote

Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 974276 Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 974276
    Mrs.Lautner
    Mrs.Lautner
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

My Dream World xd
    Kadın Mesaj Sayısı41
    Büyü Gücü69
    Güç0
    Yaş27

Mesaj tarafından Mrs.Lautner Salı Ağus. 24, 2010 12:14 am

Kusura bakmayın ama ben gwen'e biraz gıcık oluyorum çünkü bu çirkinlikle herkes ona aşık oluyor ve ayrıca daha güzel birini bulabilirlerdi. kopkop
    |#|ArthurPendragon|#|
    |#|ArthurPendragon|#|
    Kraliyet Üyesi {Moderatör}
     Kraliyet Üyesi {Moderatör}

I Need Your Love To Hold Me Up
    Erkek Mesaj Sayısı5464
    Büyü Gücü5601
    Güç8
    Yaş30

Mesaj tarafından |#|ArthurPendragon|#| Çarş. Eyl. 15, 2010 2:40 am

Valla Bir Kere Morgana'ya Bir Kere Gwen'e Bakınca Neden Olduğu Anlaşılıyor Very Happy
    Bozdoğan
    Bozdoğan
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

lanet ösym
    Erkek Mesaj Sayısı94
    Büyü Gücü118
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından Bozdoğan Cuma Eyl. 17, 2010 8:03 pm

arwen demiş ki:gwen çok güzel ve tatlı bir kız ve ikili oynamıyo 3.sezon gelicek daha, o zaman ne diyeceksek diyelim lütfen.
    ve gelelim gwenin ve morgananın farklarına.gwen sıcak bir kız morgana buz dolabı gibi.gwen kötü değil iyi kalpli ama morgana kötü.gwen arkadan vurmaz ama morgana bunu çok iyi yapıo(bkz:uther).uther ona kızı gibi davranıyo ama o utherin ölmesini istiyo.gwen morgana için kendini feda etti(bkz.4.bölüm)ama morgananın böle bir şey yaptığını görmedim orda kız yatak düzeltiyo gidiyo kıza bağırıyo dışarı çık diye.gwen cesur ama morgana korkak yakalanıcam diye ödü kopuyo(bkz.cadı avcısının geldiği bölüm).ve morgananın en sevmediğim özelliği dudağını titretiyo ağlarken ne öle yaa küçük emrah Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 938174 gibi.gwen ise bir tek gözyaşı döktüğünü gördüm öle bağıra çağıra ağlamıyo(ne kadar acı çeksede).

gayette ikili oynuyo lancelotla arthuru aldatcak ve camelotun da arthurunda sonu ole gelecek morgana bence buz dolabı gibi falan değil gayet sıcak kanlı utherı arkadan vurmuyo uther ona kızı gibide davranmıyo bence sadece babasına verdiği sözden dolayı ve morgananın yerinde ben olsam bende yapardım uthera aynını sonuçta kendi ırkım söz konusu (ilerde merlinede düşman olcak ama bakalım)cadı avcısı geldiğindede korkması gayet normal bkz.gwende morgana diye götürülünce aynı tepkiyi vermişti ve bence morgana gwene 10 hatta 1000 basar morgana 4 ever n merlin tabiki
    karatmonova
    karatmonova
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

ders..ders...ders
    Kadın Mesaj Sayısı146
    Büyü Gücü146
    Güç0
    Yaş30

Mesaj tarafından karatmonova Cuma Eyl. 17, 2010 10:13 pm

morganaya buz gibi diyenlere bende cevap veriyorum o kız hiçde soguk degil moldred kurtarmak için neler yaptı hem gwenin yetiştirilme tarzıyla morgananın arasında binlerce kat var. en azından gwenin yanında babası vardı!! morgana cok yyanlız uther ona yanlıs yapmamasını yoksa onu öldürmeye cekinmeyecegi gibi birsey söylemişti onu dedikten sonra ben morganaya hak veriyorum kzıın hiç güvencesi yoktu kızın gözü tahtta falanda degildi ama artık intikam için tahtta gözü olursa hak veririm Gwene kötü demiyorum ama morganada hiç mi hiç kötü biri degil!! ama sartlar onu öyle yaparsa bilemem !
    smr_btu
    smr_btu
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

ManGa
    Kadın Mesaj Sayısı146
    Büyü Gücü187
    Güç0
    Yaş33

Mesaj tarafından smr_btu Salı Eyl. 28, 2010 8:35 am

Aşk hayatı iğrenç kimi sevdığı belli değil kimseye ikili oynaması gerekmez tam bir k.şar bence morgana soğukta olsa ihanetde etse kadın gibi kadın kıvırtmıyor yani benim fikrım bu kavga çıkmasında sonuçta herkese açık bir alan Embarassed Embarassed
    ♥KatieMG♥
    ♥KatieMG♥
    Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi

Haftasonunu beklemek zor....
    Kadın Mesaj Sayısı1154
    Büyü Gücü1199
    Güç8
    Yaş32

Mesaj tarafından ♥KatieMG♥ Salı Eyl. 28, 2010 10:19 am

1.ci sayfadaki video süperdi arkadaki müzikte sölemeden geçemicem
    Gwenin rol kabiliyetine diyecek bişe yok ama arkadaslar göz denende bişey var.Şimdi morgana dururken nasıl bakıcaz gwene.Ya morgana bile olmasa o kız için güzel demem diyemem ben.Yani hiç sempatik değil.
    ♥KatieMG♥
    ♥KatieMG♥

Haftasonunu beklemek zor....
    Kadın Mesaj Sayısı1154
    Büyü Gücü1199
    Güç8
    Yaş32

Mesaj tarafından ♥KatieMG♥ Salı Eyl. 28, 2010 10:26 am

Bozdoğan demiş ki:
    arwen demiş ki:gwen çok güzel ve tatlı bir kız ve ikili oynamıyo 3.sezon gelicek daha, o zaman ne diyeceksek diyelim lütfen.
    ve gelelim gwenin ve morgananın farklarına.gwen sıcak bir kız morgana buz dolabı gibi.gwen kötü değil iyi kalpli ama morgana kötü.gwen arkadan vurmaz ama morgana bunu çok iyi yapıo(bkz:uther).uther ona kızı gibi davranıyo ama o utherin ölmesini istiyo.gwen morgana için kendini feda etti(bkz.4.bölüm)ama morgananın böle bir şey yaptığını görmedim orda kız yatak düzeltiyo gidiyo kıza bağırıyo dışarı çık diye.gwen cesur ama morgana korkak yakalanıcam diye ödü kopuyo(bkz.cadı avcısının geldiği bölüm).ve morgananın en sevmediğim özelliği dudağını titretiyo ağlarken ne öle yaa küçük emrah Arkadaşlar neden gwen degılde morgana? - Sayfa 2 938174 gibi.gwen ise bir tek gözyaşı döktüğünü gördüm öle bağıra çağıra ağlamıyo(ne kadar acı çeksede).

gayette ikili oynuyo lancelotla arthuru aldatcak ve camelotun da arthurunda sonu ole gelecek morgana bence buz dolabı gibi falan değil gayet sıcak kanlı utherı arkadan vurmuyo uther ona kızı gibide davranmıyo bence sadece babasına verdiği sözden dolayı ve morgananın yerinde ben olsam bende yapardım uthera aynını sonuçta kendi ırkım söz konusu (ilerde merlinede düşman olcak ama bakalım)cadı avcısı geldiğindede korkması gayet normal bkz.gwende morgana diye götürülünce aynı tepkiyi vermişti ve bence morgana gwene 10 hatta 1000 basar morgana 4 ever n merlin tabiki

Ve ve ve şunuda hatırlatırımki gwenin babasının kaçmasına yardım etti.Gwen merlinin odasında iken hal hatrını sordu.Kim hizmetçisine böle davranırdıki.Morgana rolü icabı kötü olacak Morgause la tanısmadan öncede iyidi.içinde bi kötülük vardı ama morgause karşısına çıkmasa oda ortaya çıkmıcaktı.MoRgause morganaya yardım ettiği için morganada ona karsı bişiler yapmak istiyor.Bunun yoluda kötülük ve kötü olmaktan geçiyor.
    Asude
    Asude
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

arthur♥gwen
    Kadın Mesaj Sayısı1
    Büyü Gücü1
    Güç0
    Yaş32

Mesaj tarafından Asude Çarş. Ocak 12, 2011 7:14 pm

gwen ve morgana arasında bir rekabet yapılması çok saçma bence ben gweni çk seviyoum gerçk hayatta angel olarak çk seviyorum ve çk ta güzel buluyorum...ama morgana da güzel o yüzden ikisini birbirinden ayırmak saçma...bu konuda tartışmakta...

leydi morganam
    leydi morganam

ıan somerhalder
    Kadın Mesaj Sayısı1030
    Büyü Gücü1062
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından leydi morganam Perş. Ocak 13, 2011 8:51 am

♥KatieMG♥ demiş ki:
    Bozdoğan demiş ki:

Ve ve ve şunuda hatırlatırımki gwenin babasının kaçmasına yardım etti.Gwen merlinin odasında iken hal hatrını sordu.Kim hizmetçisine böle davranırdıki.Morgana rolü icabı kötü olacak Morgause la tanısmadan öncede iyidi.içinde bi kötülük vardı ama morgause karşısına çıkmasa oda ortaya çıkmıcaktı.MoRgause morganaya yardım ettiği için morganada ona karsı bişiler yapmak istiyor.Bunun yoluda kötülük ve kötü olmaktan geçiyor.

kesinlikle katılıyorum.hiç bir insn hizmetçisine o şekilde davranmaz.gwenin babnasının öldürülmemesi için elinden geleni yaptı.merlinin köyü için bile savaştı.o her daim gweni bi hizmetçi olarak değil arkadaş olarak görüyordu.ama 3 sezonda işler değişti.çünkü işin içine ablası girdi. sonuçta ablası ve onu kurtardı.kendini ona karşı bişeyler yapmak zorunda hissediyo.
    Evanna
    Evanna
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

<3
    Kadın Mesaj Sayısı3
    Büyü Gücü3
    Güç0
    Yaş28

Mesaj tarafından Evanna Paz Şub. 26, 2012 9:44 pm

Morgana herşeyiyle güzel bence gözleri yeter <3 ama Gwen nefret ediyorum bu kızdan çok çirkin ve itici Arthur!a yakışmıyor. Razz

Design By Merlin World

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 8:51 am