M W

merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Uyeolyn

Join the forum, it's quick and easy

M W

merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Uyeolyn

M W

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
M W

+25
cansu_asi
fçakır
-ömür-
cxoc
HüRrEm
merlinlove.
♥KatieMG♥
CaqLautneR
-Morgana
Bozdoğan
sonhayal
maivesiyah
NimezeL
MerlinWorld
legend_merlin
Brad<3
Dreamer
qntkc
Rain_Bradley
Merlinhp
Cliff_Burton
AYŞEN AKDEMİR
leydi morganam
linkinpark_sirena
nilü
29 posters

merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz??

Anket

Favori Karakteriniz Hangisi ?

[ 33 ]
    merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_left41%merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_right [41%] 
    [ 27 ]
    merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_left33%merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_right [33%] 
    [ 1 ]
    merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_left1%merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_right [1%] 
    [ 8 ]
    merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_left10%merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_right [10%] 
    [ 2 ]
    merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_left2%merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_right [2%] 
    [ 5 ]
    merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_left6%merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_right [6%] 
    [ 2 ]
    merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_left2%merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_right [2%] 
    [ 3 ]
    merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_left4%merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Bar_right [4%] 

Toplam Oylar: 81
    -ömür-
    -ömür-
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

MerliN. <3
    Kadın Mesaj Sayısı7
    Büyü Gücü10
    Güç2
    Yaş27

merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Empty Geri: merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz??

Mesaj tarafından -ömür- Perş. Ara. 09, 2010 3:15 pm

Merlin dizisini ben ilk önce harry potter da duydum Hatta Merlin'in sakalı falan diyolardı Very Happy Ondan sonra bir arkadaşım da çok güzel diyince izlemeye başladım
    Favori karakterim tabi ki Merlin ııı şey o çooooooooooook tatlı ve masum Laughing Ama Arthur'u da seviyorum bi deGwain sempatik geliyo bana
    fçakır
    fçakır
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

S-Comedia
    Kadın Mesaj Sayısı144
    Büyü Gücü157
    Güç1
    Yaş32

merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz?? - Sayfa 2 Empty Geri: merlin hakkında konuşmaya ne dersiniz??

Mesaj tarafından fçakır Salı Ocak 11, 2011 11:02 am

şimdi önce benim merlin hakkındaki ilk düşüncelerimden bahsedeyimm. biraz trajikomedikk..Smile
    Şahsen ben Cnbc-e kanalını çok fazla izlerim.. Hele bundan bi yıl önce falan sadece bu kanalı izledik.. Sonra bir gün Merlin dizisinin fragmanını gördüm. O zaman daha yeni başlıcaktı. Aaa yeni dizi başlıyormuş ne hoş demiştim.. Sonra fragmanı izleyince "Amannn bu ne yaaa." dedim. Ejderha büyü savaş falan görünce sevmemiştim ilk başta diziyi..Smile Ne zaman denk gelsem bu diziyle kanalı falan değiştiriyordum o derece yanii.. Sonra benim gibi çok fazla film ve dizi izleyen bir öğretmenim bana merlini izlemeye başladım harika bir dizi falan demişti.. Ben dalga geçtimm resmen hocaylaa Amann hocam yaa onu mu izliyorsunuz gibilerindenn:) Sonramm.. Facebook'ta çoook takıldığım zamanlar bir sayfa bulmuştum Dizi Film Replikleri gibi birşeydii..Orda dizilerden filmlerden kısa replikle paylaşılıyordu. ve nedense sürekli merlin replikleri paylaşılıyordu.. Ben rreplikleri okurkenn kahkahalara boğulmaya başladımm..Very Happy Dedimki bn bu repliklere bu kadar gülüyorsam diziyi izleyince naparım dedim ve başladımm..Ayy iyiki de başlamışım.. Biri daha önce Prens Arthur'un bu kadar yakışıklı olduğunu söyleselerdii daha önce başlardımm:) Neyse zararın neresinden dönülse kardırr:) ayy çok uzattım sanırımmm.. okumayabilirsinizz..Very Happy
    Merlin harika bi dizii 3-4 sezon kesmezz bizii.. şöle siz onu 6 yapınn.. Ben izlerim çünküüü..
    Fazla söylencek bişi yokk Artura bayılıyorumm... Merlinin yüz mimikleri beni benden alıyorr..Smile ikisinin arkadaşlığııı acayippp keyiflii keşke benimde olsaa:D Gweni sevmiyorumm Arthura yakışmıyooo. Morganaa çoook fazlaa güzellll... kardeş olmasalardı Arthura düşünebilirdimm.. Ama bence iyi olmayı seçersee Merlinle olabilir..
    ayy nesee çok uzattımmm şimdilik bu kadarr..Soruları da unuttum zatenn:D
    cansu_asi
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

çalışıyorum
    Kadın Mesaj Sayısı2
    Büyü Gücü2
    Güç0
    Yaş30

Mesaj tarafından cansu_asi Ptsi Ocak 17, 2011 2:16 pm

merlin dizisini neden izliyorsunuz?
    merlinde sizi etkileyen nedir?
    merlinde kimi seviyorsunuz?
    merlinde kimler favorileriniz?
    merlin ve artur arkadaşlığı hakkında yorumunuz nedir??
    büyücülükte gays mı daha iyi merlin mi?

merlin etkileyici bir dizi beqendiqim için izliyorum. merlinde beni etkileyen colin morgan rolünü qerçekten çok başarılı bir şekilde yapıyor onun hayranıyım.tabi ki colini seviyorum.colin ve bradley favorim.bence merlin ve arthur iyi bir ikililer.merlin büyücülük yaparken qerçekten yapıyor qibi bence merlin daha iyi.!!
    cadikiz
    Savaşçı Üye
    Savaşçı Üye

bakudeyimm..
    Kadın Mesaj Sayısı62
    Büyü Gücü64
    Güç0
    Yaş27

Mesaj tarafından cadikiz Çarş. Kas. 16, 2011 11:22 am

merlin dizisini neden izliyorsunuz?-cunki benimde bazi arkadaslar gibi arthur hakda olan efsaneleri duymusumdur ve o hakda olan filmelrini cogunlukla izlemishimdirr hem ben tarihi severim buda cok guzel cekilmish bir dizi oyunculariylada efsaneye bakis acisiylada sueprrr
    merlinde sizi etkileyen nedir?-eyer dizide demek istiyorsan arthurla merlinin sacma ve sadik arkadasligi birde morgananin bu kadar yuzudonuk olmasi uzerine birde arthurun guzelligi
    merlinde kimi seviyorsunuz?-hepsini ayri ayriliktaa
    prens arthur coook yakisiklii
    merlin cok salak(gorunusde)
    morgana cok guzel bir o kadar kotu
    kral uther bu adama nedense ayri bir severim
    gwen hich sevmiyorum(bence arthura yakismiyor)
    lancelot arthurdan sonra bu dizideki en yakisikli adam
    merlinde kimler favorileriniz? aslinda bu sorunun cevabni yukarida yazdim arthur, urther, lancelot, merlin, morgana
    merlin ve artur arkadaşlığı hakkında yorumunuz nedir??-boyle bir arkadaslik yok
    morgana ve gwen nasıl ikili sizce?- tam birbirinin tersi biri cok guzel biri cok cirkin biri cok iyi biri cok kotu
    kim kime aşık sizce?? arthur gercekten gwene(malesef)
    gwende arthura
    lancelot gwene(cok yazikki)
    büyücülükte gays mı daha iyi merlin mi? bilgeligine gore gays yetenegine gore merlin
    TheMerlin~
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Rahatsız Etme Merlini İzliyoru
    Erkek Mesaj Sayısı27
    Büyü Gücü42
    Güç0
    Yaş26

Mesaj tarafından TheMerlin~ Perş. Şub. 02, 2012 9:17 am

Bu Dizide En Çok Sevdiğim Karakter Merlin Çünkü Mücadeleci Komik Ve Cesaretli Bir Karakter
    gizemyildiz
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

iletim yok
    Kadın Mesaj Sayısı6
    Büyü Gücü8
    Güç0
    Yaş34

Mesaj tarafından gizemyildiz Paz Şub. 12, 2012 5:02 pm

bağlayıcı bir dizi
    berna2155
    berna2155
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

tatildeyim
    Kadın Mesaj Sayısı2
    Büyü Gücü2
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından berna2155 Salı Ağus. 07, 2012 9:06 pm

mrba
    berna2155
    berna2155
    Camelot'lu {Yeni Üye}
    Camelot'lu {Yeni Üye}

tatildeyim
    Kadın Mesaj Sayısı2
    Büyü Gücü2
    Güç0
    Yaş31

Mesaj tarafından berna2155 Salı Ağus. 07, 2012 9:11 pm

mrhba bu diziyi çok seviyorum ve 5 sezonun gelmesni sabırsızlıla bekliyorum Smile aşıklar

Design By Merlin World

Forum Saati C.tesi Haz. 29, 2024 5:52 am